Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet/nagymamámat, hogy főzzenek nekem rizst meg ilyesmiket, mert szerintük nem kéne fogynom? .158/48vagyok az igaz, de a hasamon még mindig elég sok felesleg van.

Figyelt kérdés
Na meg az anyámékat arra, hogy délelőtt kiengedjenek futni? Mert van hogy este se akarnak délelőtt meg szerintem pláne..
2009. júl. 3. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
de mért nem engednek ki futni? amugy én bent a lakásban egyhelyben szoktam ugrálni, általában zenére, de van hogy számolom, pl ugrok 500-t kis pihenö és megint 500.
2009. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mondjuk elmész a boltba, veszel, hazamész és megfőzöd magadnak?
2009. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: azért nem, mert az anyám szerint fölösleges..., hiába mondom hogy légyszi nem. vagy van mikor kienged, de csak este, este meg amiatt nincs kedvem korábban hazajönni.

2. válaszolónak: ha tudnék főzni húst meg ilyen dolgokat, nem írtam volna ide, arra meg nincs pénzem hogy vegyek ennyit erről .

2009. júl. 3. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kajálással kapcsolatban szerintem sehogy nem tudod őket meggyőzni. De csak jót akarnak neked. Nem kell még elkezdened diétáznod. Csak belebolondulnál. Tapasztalatból mondom.. :) Inkább egyél finomakat és mozogj otthon a szobádban ha nem engednek ki futni. Vagy menj el egy nagyot sétálni a barátnőiddel. De a legegyszerűbb ha otthon tornázol. Hasra állítólag jó a hullahopp karika bár én nem probáltam mert nemtudok hullahoppozni :D Csinálj felüléseket, haspréseket vagy keress videókat a neten. Ha van rá lehetőséged tölts le dvdket és mozogj arra. Vagy egyszerűen csak ugrálj bármikor amikor vankedved. :) Hidd el nem kell mást enned mint amit otthon főznek, esetleg esetsz egy kicsit kevesebbet belőle, chips meg csoki helyett kérj gyümölcsöt a boltban, de semmiképpen nem kell diétáznod. :D A súlyod teljesen jó, biztosan csinos vagy, de ha nem vagy megelégedve az alakoddal azon csak tornával tudsz segiteni. :) Ha még fogynál, az már nem lenne feltétlen egészséges.

Sok sikert! :)

2009. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se kéne fogynod, legfeljebb alakformálást csinálj, azt pedig csak tornával teheted meg, ahogy előttem már írták.


Amúgy mi az akadálya, hogy elkezdj megtanulni főzni?

2009. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hátő. ez elég furán jött ki, nincs nagyon barátnőm, mert fiú vagyok xD csak zavar a hasam.. úgy vagyok vele, hogy először leakarom adni a zsírt, és utána pedig izmosodni, de így már nem tudom hogy mi legyen...
2009. júl. 3. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi akkor ezt elnéztem :DD

Hát ha fiú vagy akkor vehetsz magadnak súlyzókat esetleg vagy ha nagyon futni akarsz menj ki délután.. Mért nem engednek ki? :D Vagy menj el focizni a haverjaiddal vagy akármi.. :D

2009. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fiu vagy és csak 158 cm? hány éves vagy? ( 1. válaszoló vagyok)
2009. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi az hogy anyukád szerint fölösleges? szerintem ne ő döntse már el. kissé kilennék akadva, ha szüleim akarnák megszabni hogy nézzek ki, mit sportoljak.


kaját meg csinálj magadnak, nem kell a szüleidnek főzniük rád.


sztem nagyon konzervatívak.

2009. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy a rizs szénhidrát, tehát amit nem égetsz el vele rövid időn belül mogással, az zsírszövet formájában lerakódig.


Nem tudom, hogy ilyen súllyal és magassággal hogy lehetsz hájas, mert 15 centi és 23 kiló különbség van köztünk, de legyen, elhiszem.


Az dícséretes, hogy nem akarsz meghízni és ami van, azt le akarod adni, de azért ne vidd túlzásba a dolgot.

A fogyókúra, a koplalás NEM járandó út a fogyáshoz és ne felejtsd el, hogy te még fiatal vagy (feltételezem) és a fejlődő szervezetnek szüksége van a változatos kajákra. Ha nem eszel elég fehérjét, aminosavat, akkor nem fejlődik az agyad, az izmaid elhalnak, az ereid, szerveid károsodnak, ha nem viszel be elég kalciumot, d vitamint, akkor a csontjaid bánják és ezt lehetne folytatni órákig, nem fogom.

A lényeg, hogy ne vonj meg magadtól kaját, csak a zsíros dolgokat, meg az édességeket, ha fogyni akarsz.


A kocogás, futás, biciklizés, úszás, focizás, valamilyen sport tök jó módja a fogyásnak, de még a dilinyós egyhelybenugrálás is jobb mint a semmi.


Azt tanácsolom, hogy beszéld meg velük, hogy nem akarsz lefogyni, csak egészséges életet akarsz élni, ezzel egy szülő sem vitatkozhat, úgy gondolom. Én örülnék, ha több fiatal gondolkodna úgy, ahogy te (és ahogy én) a testéről. Akkor csak elengednének futni, úszni, mittudomén.

2009. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!