Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem Norbi tornát...

Tudnátok nekem Norbi tornát ajánlani?

Figyelt kérdés
163 cm és 74 kg vagyok,szeretnék legalább 60 kg-ra lefogyni.Update szerint étkezek (nem Norbi termékeket veszek és nem az ő kajáikat eszem,de betartom a kódokat),és szeretnék mellé tornázni is.Viszont nem nagyon mozogtam idáig,úgyhogy valami olyan Norbi tornát szeretnék,ami kezdőknek való.
2012. jún. 12. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik duci tréningjét kipróbálhatod akkor.Szerintem az a legjobb amiben Kovival meg Katinkával tornázik(a címét nem tudom)
2012. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A Ducitréning 4-re gondolsz? Te próbáltad,mennyit fogytál vele,mennyi idő alatt? Hányszor csináltad egy héten?
2012. jún. 12. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Február óta 13 kg adtam le, de még nincs itt a vége mert legalább meg ennyit vagy inkább többet szeretnék.Nem csak tornázok, hanem az étkezésre is odafigyelek.Nekem van több Norbi duci, azokat váltogatom heti 3-4-5x mikor milyen kedvem van:)

Te hozzám képest nem vagy duci, de ha eddig nem nagyon tornáztál akkor is kezd a duci tréningekkel, mert azt legalább meg tudod csinálni, és később csinálhatsz nehezebbeket is.Kezdj neki bátran, hidd el csak az elején nehéz felállni a tv elől, utána már alig várod hogy mozoghass.Most hogy már jó idők vannak sokat biciklizek is, a futás lenne jó de azt még ne, bírom, ahhoz még fogynom kell, de neked szép lassan az is menne:)))

Kitartást, és sok sikert kívánok neked!

2012. jún. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 6 hónapja szültem a második babámat,nem híztam túl sokat a terhesség alatt,mert 70 kg-mal kezdtem és 80 kg-mal mentem szülni és nagyon hamar le is ment ez a 10 kg,már az első héten,de azóta visszajött 4 kg.Viszont az első terhességem előtt olyan 64 kg körül voltam általában,és szeretnék visszafogyni,de legalább 60 kg-ra,azzal azért már ki lennék békülve.Az update-et választottam,mert szimpatikus volt,hogy nem kell koplalni,meg hogy ez nem diéta,hanem inkább életmódváltás,amihez az ember hozzászokik és utána mindig élhet eszerint,nem kell abbahagyni,mint egy diétát.Én nem veszem a termékeiket,mert drágák és olvastam sok helyen,hogy a kalóriára nem igazán figyelnek,inkább azt csinálom,hogy betartom a kódokat és nem használok finomlisztet,cukrot.1 hete kezdtem el így étkezni,eddig 1 kg-ot fogytam,szeretném tornával kombinálni.A Duci tréning valószínűleg jó lesz,mert nem annyira megerőltető és gondolom nem nehezek a gyakorlatok sem,mármint nem bonyolultak.Kezdésnek szerintem jó lesz.Köszi a tippet és neked is sok sikert a további fogyáshoz.
2012. jún. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!