Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Norbi undate...

Mit gondoltok a Norbi undate menükről/ételekről?

Figyelt kérdés

Barátnőm elkezdte a norbi update menüket rendelni. Azt állítja, ettől fogyni fog. (Úgy, hogy nem fog sportolni mellette, csupán a táplálkozására figyel. Pontosabban csak update-et fog enni)

Én nem nagyon hiszek ebben, rendszeresen sportolok és úgy gondolom aki fogyni szeretne mozogjon valamit és fogyni fog. Persze, táplálkozásra is fontos oda figyelni. De csak attól lehet fogyni ha valaki updat-t eszik?

Tapasztalatok? Vélemények? Kíváncsi lennék rá!



2012. jún. 4. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek benne, még nem próbáltam, de nem is akarom.
2012. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig háromszor annyit evett,mint az a menü,akkor valamennyit biztosan fog fogyni,de ez nagyon minimális lesz,és nem hosszú távú,mert egy idő után beáll majd a szervezete arra a kalória mennyiségre.
2012. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt olvastam ezen az oldalon,sokan írták hogy volt aki hízott tőle,tehát nem jó.Viszont a kódok betartása sokaknál fogyást eredményezett.
2012. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 12kg-ot fogytam az update-től! Igaz nem rendeltem a kajáit, de vettem lisztet és mindent abból készítettem,amihez kellett! Cukor helyett édesítő! Még a tésztáját vettem! Szerintem nagyon hatásos! Jah nem naon mozogtam! De szép feszes a bőröm!
2012. jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kicsit értelmetlen a kérdés.

ha ez a norbis cucc kevesebb kalóriát tartalmaz,mint amit eddig evett,akkor csökkenhet a testsúlya.

ennyi.

de feleslegesnek tartom ebbe belekeverni a norbis dolgot.

szerintem csak lusta csirkemellet,zöldséget párolni,meg rizst kifőzni.

2012. jún. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Smartguy86 ***** válasza:
A norbi ápdéjt is ugyanolyan étel, mint a többi. Semmiben se más, csak jó kis marketing hype veszi körbe. Ha ezzel kevesebb kalóriát fog menni, akkor fogyni fog. De sport nélkül nem sokat ér, pocsékul fog kinézni utána...
2012. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10 hó alatt lement rólam 43kg. Update + sport(kezdetben kevés,mostanság több:))
2012. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
48%

Az Update nem vmi vallás, amiben hinni kell, hanem egy életforma.

Sajnos rengeteg irigy, tájékozatlan buta ember írogat róla, akiknek fogalmuk sincs az egészről, de már annyira irigyek (Norbi vagyonára? A lefogyott emberekre? Ki tudja..),hogy

kétségbeesetten szapulják a rendszert. Szánalmasak.


A valóság az, hogy az Update rendszer tökéletesen működik, méghozzá - most kapaszkodj meg - akár anélkül,

hogy a Norbi zsebébe egyetlen fillért is tennél! A kódok ugyanis nyilvánosak; ha nem akarsz Norbi üzletben vásárolni, mert te aztán nem teszed a Norbit gazdaggá, hát ne tedd:

fogd a kódokat, menj be egy multi üzletbe és szedd össze az 1-esként besorolt termékeket. De csak azokat. A többit hagyd ott a többieknek, építsenek belőle maguknak ők zsírbörtönt.

Más kérdés, hogy én ma szivesebben támogatom a vásárlásaimmal a Norbit, aki magyar, mint mondjuk az Auchant, "aki" meg nem.


Én amikor elkezdtem, még alig-alig volt Norbi termék - Norbi bolt meg egyáltalán nem.

A kódlistával a kezemben szedegettem össze a boltokban az 1-es kódú termékeket.

A szabályokat fegyelmezetten betartva, mozgás nélkül 1 hónap alatt leadtam 10kg-ot.

Ennek 4 éve.

Idén januárra megint kicsit összeszedtem magamat - nem figyeltem eléggé az étkezéseimre. Sportolásra ezúttal sem jutott időm (sajnos...), ezúttal a Teletáltól rendelt

Norbis napi menükkel adtam le 4 hét alatt 7kg-ot. 92 kg-ról 85. Látványos, gondolhatod.Akik a környezetemben vannak és fogyni akarnak, már mind ezt fogyasztják.

Nem győzködtem őket, minek is - csak rámnéztek, meg a tányéromba, hogy mit eszek.


A mostani fogyózásnál látva, hogy a termékkínálat mennyit bővült, úgy döntöttünk, hogy mostantól a családi konyhába más "szemét" be sem teheti a lábát. Igaz, több termék elég drága, de majd nem évente kap a gyerek új mobilt karácsonyra.

Vasárnapi ebéd, sütemény, vagy csak egy gyors reggeli - mind megoldható már Norbi minőségi ételeivel.


Azt már alig merem leírni, hogy ezektől a kajáktól milyen minőségi változáson ment keresztül az emésztés, az íz érzékelés, a széklet minősége, az általános közérzet - hát ezekről többet le nem mondok, az tuti.


Mielőtt bárki nekem esne itt, hogy biztos érdekeltségem van, vagy ilyesmi, ezért mégegyszer leírom:

Az Update egy rendszer, ami tökéletesen működik anélkül is,hogy a Norbi boltjába betennéd a lábad.

Ja, és 4 hét alatt 92kg ->85kg. Mozgás nélkül.

Ennyi.

2012. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Smartguy86 ***** válasza:
100%

"Az Update nem vmi vallás, amiben hinni kell, hanem egy életforma. "


Pedig te pl. pont úgy beszélsz róla, mint egy hittérítő :D Az igazság az, hogy semmiben se más, mint egy normális kiegyensúlyozott étrend, csak talán drágább egy picit, mert az imázst is meg kell fizetni. A kódok meg... felesleges. Ha valaki utána nézett, eddig is tudta, hogy melyik táplálék mire jó és milyen mennyiségben kell fogyasztani egy diétában.

2012. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egy kicsit mélyebben utánanézni a témának nem szégyen ám!


"semmiben se más, mint egy normális kiegyensúlyozott étrend"

De bizony alapjaiban véve más: már az alapanyagok, speciális ételadalékok, amiből az ételek készülnek is más, mint egy "normális"-nak mondott étrend ételei. És ez itt döntő.


"A kódok meg... felesleges".

Hm. A kódok a lelke a rendszernek. Miért lenne felesleges?


"diétában."

Az update nem diéta. Semmit nem kell megvonnod magadtól.Sőt.


Egyébként nem azért drága (ráadásul nem is minden termék drága..), mert az imidzset kell megfizetni, hanem az értékes, minőségi alapanyagok kerülnek jóval többe.

Egyszerű ez: amiből ezret készítenek naponta az Update-nél, minőségi alapanyagból, soha nem kerülhet annyiba, mint amiből százezerszám gyártanak, hitvány alapanyagból pl Tesco gazdaságos néven.


Egyébként tényleg nem vagyok hittérítő, csak bicskanyitogató, hogy sokan flegma kibicként fikázzák ezt az egyébként tök jó és egyedülálló rendszert úgy, hogy alig-alig tudnak róla valamit, nem is veszik a fáradtságot, hogy utánaolvassanak - vagy ha igen, akkor baromira felületesen.

Nem is értem: miért kell egy jól működő rendszert lefikázni?

2012. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!