Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Össze tudtok nekem írni egy 1...

Össze tudtok nekem írni egy 1 napos mintaétrendet diétához, egészséges életmódhoz?

Figyelt kérdés

Nem kell grammra pontosan, hanem csak azt, hogy kb mikor és mit egyek. Még nem nagyon értek ehhez.. Valahol azt olvasom, hogy reggelire gyümölcsöt kell enni, máshol pedig szénhidrátot írnak. Tízóraira/uzsonnára mit egyek? Egy nap kb mikor mozogjak, tornázzak? Megköszönném a segítségeteket!:)

15/L


2012. jún. 13. 21:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

reggeli:

natúr joghurt és banán

tízórai:

zabkorpa keksz

ebéd:

tonhalsaláta

uzsonna:

1 alma

vacsora:

grillezett padlizsán


én ilyeneket ettem és lefogytam 15 kilót 3 hónap alatt!

2012. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves előző!Megkérdezhetem,hogy hàny kgròl indultàl illetve mit és mennyit sportoltál?:-)

Kérdező!Szerintem is az nagyon jò,amit előttem leìrtak!:-)

2012. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogyókúrában joghurt meg banán meg zabkorpa KEKSZ???
2012. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Annyit mozogj amennyit csak tudsz,ez a legfontosabb! A legjobb ha legalább heti 6x sportolsz változatosan,mindenfélét (pl: hétfő - erősítés,kedd - jóga,szerda - futás,csütörtök - erősítés,péntek - futás,szombat - jóga,vasárnap - pihenő :)


Evés,az én módszeremben:

Reggeli: tojás,zabpehely,túró gyümölcsökkel,szendvics

Tízórai: banán,alma,szendvics,egy kis nass pl túrórudi,babapiskóta,1-2 kocka étcsoki

Ebéd: normális adag abból ami épp otthon van

Uzsonna: alma,málna,eper pár kanál kefirrel,korpás keksz egy szelet sonkával,joghurt,házi túrókrém

Vacsora: saláta joghurtos-zöldfűszeres öntettel vagy egy kisebb adag abból amit ebédre ettem


17/L

2012. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fogyókúrában különösen fontos, hogy ne együnk üres kalóriákat, hanem csak tápláló ételeket!

Napi 5-6 kisebb étkezés, sok fehérje, sok zöldség, kevés liszt, kevés cukor, sok víz.

2012. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Reggeli: avokádó mandulával.

Tízórai: zöldségsaláta (uborka, paradicsom, só, kapor, fokhagyma, citromlé, egyebek).

Ebéd: buláta, puffasztott búza, puffasztott rizs stb.

Uzsonna: zöldség- vagy gyümölcssaláta

Vacsora: zabpehely mazsolával fahéjjal.


Ebben a vacsora a legnehezebb kaja. Sokan félnek a lefekvés előtti nagy evésektől, pedig ha az teljes értékű növényi táplálékból áll, akkor semmitől sem kell tartani, és nagyon jót lehet tőle aludni, másnapra kicsattansz az energiától.

2012. jún. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy ennyien írtatok!:) amúgy ezeknél az étkezéseknél is fontos figyelni, számolgatni a kalóriákat? mert én már azt nagyon unom.. kcal-számolgatás nélkül is le lehet fogyni?
2012. jún. 14. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Shapeshifter.blog.hu --> oldalt menüben mintaétrendek, van vagy 35-40..
2012. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

R:2szelet tk v roszkenyér sonkával,paprikáva,parival

T:alma,cseri ami van

E:csirke mell megsütve kevés olajon és zöldésges rizs

U:naturjoghurt,2puff rizs,zöldségek,sonka

V:mazsolás túro

2012. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Fogyókúrában joghurt meg banán meg zabkorpa KEKSZ???"


Miért baj ez? Látod, nagyon szépen lefogyott, aki tanácsolta!


Ráadásul megjegyzem, a joghurt kell, a tejterméket sem szabad kihagyni a fogyókúránál. A banán vitaminjai is fontosak. A zabkorpa keksz meg a szénhidrátot fedezheti. Nem eszetlenül kell fogyókúrázni, hogy magokat eszel zöldséggel, hanem úgy, hogy MINDENT eszel, csak módjával, és a napi kalórilimitet nem léped túl! (ez annak szólt, akitől idéztem az előbb)

2012. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!