Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden napos futás egészséges...

Minden napos futás egészséges vagy kell a pihenőnap?

Figyelt kérdés
Hétfőtől-szombatig minden nap kocogok egy 20-40-60 percet(ahogy sikerül. Mindig többet). Kezdő vagyok még, 3 hete álltam neki. Olvastam olyat hogy a futások közé nem kell beiktatni pihenő napokat csak az izomnövelő edzések közé. Mi az igazság? Hogyan hasznosabb a zsírbontás, ha tartok pihenőnapot? Egyébként sokszor sétálok is futás közben, nem is bírnék egyszerre ennyit futni.

2012. ápr. 20. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell pihenőnap.!
2012. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egeszseges. Bar valojaban neked kell erezni mi a sok.
2012. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pihenőnap +1szavazat

:)

2012. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt leírják.

2012. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is 3 hete kezdtem futni, már 3,5 km-t tudok futni. :)

Én hetente 3-4x futok kb. 40 percet. Én úgy érzem, hogy nekem ez az ideális, többször nem tudnék, mert érzem, hogy túl megterhelő lenne. Idővel talán 5x is el fogok tudni járni, most nem. Meg időm sem lenne jelenleg több futásra.


Heti 1 nap min. kell, de szerintem ideálisabb a 2 pihenőnap! :)


Sok sikert!

2012. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én próbálok elmenni amikor csak tudok. Nagyon jólesik :D Kitartást neked is!
2012. ápr. 21. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!