Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem tegnap?

Sokat ettem tegnap?

Figyelt kérdés

reggeli: 2 db fánk fél ek lekvár

ebéd: egy tányér zöldbab főzelék

vacsora: sajtos téliszalámis meleg szendvics

Most hogy elkezdődött a nyár megint fogyókúrázom.Tavaly egy ilyen "fogyókúrával" 4 kilót fogytam egy nyár alatt,de semmit nem szenvedtem érte.Idén többet akarok,és még csak bemelegítettem,és mától igyekszem sok gyümölcsöt enni,teljes kiőrlésű kenyeret,zöldséget,és tudatosan fogok napi 3 liter vizet inni.Így fogyhatok egy nyár alatt 8 kilót?


2012. jún. 16. 03:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ettél sokat, de az esti melegszendvics téliszalámival kicsit durva. Inkább tedd reggelre az (édesség helyett, itt a fánkra gondolok) és délután este felé már csak könnyűeket egyél, gyümölcs, joghurt. Kerüld a nasikat! Ehhez párosíts tornát és jó lesz, meglátod! Nekem így egy 10-es ment le január óta! A torna az alakformálásban sokat segít, nem hittem volna, de látom az eredményt! Sok sikert Neked is! Ja, és én sem szenvedek hiányt semmiben, sőt jobban érzem magam, mint amikor csak ettem össze vissza! :)
2012. jún. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

reggeli:2 db fánk fél ek lekvár

ebéd: egy tányér zöldbab főzelék

vacsora: sajtos téliszalámis meleg szendvics


Ez neked fogyókúra?


100g/


Fánk 10g fehérje 16g zsír 60g szénhidrát


Zöldbab 3g fehérje 7g szénhidrát ( ha csak nem eszel meg belőle fél kilót akor nem sok értelme van mert szinte nincs semmi tápértéke)


Sajt 26g fehérje 26g zsír!-ezt felejts el


Téliszalámi 25g fehérje 46g zsír


Tehát ha a napi kajád

2 fánk (2x50g)

1 tányér zöldbab (250g)

1 sajtos téliszalámis melegszendvics (legyen 50g sajt-50g szalámi)+ akármilyen kenyér

Összesn:

Fehérje:35g

Szénhidrát:80g

Zsír:25g


Ez kb:

25% fehérje

60% szénhidrát

15%zsír


Egy fogyókúra alatt pedig a napi kajádnak így kellene kinézni:


50%fehérje

40%szénhidrát

10% zsír


Arról nem is beszélve hogy a napi átlag energiabevitel kb 25%át fedezi....

2012. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ti nem olvastátok el? írtam hogy ez még NEM fogyókúra,viszont tavaly ezzel fogytam. Utolsó kb csak prédikáltál de nem segítettél vele semmit
2012. jún. 16. 10:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra próbáltam rávilágítani hogy a napi kajád egy óvodás kisgyerek kajájánál is kevesebb...Ha ez nem fogyókúra akkor sajnállak....
2012. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
te kérdezted hogy "ez neked fogyókúra"???
2012. jún. 16. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy hülyeség amiket és ahogyan eszel. Fogyókúra alapvetően marhaság. Inkább életmódváltás, sport+diéta.


Amúgy a sok gyümölcs, az sok cukor lesz. Diéta alatt a rengeteg gyümölcs nem célravezető. Sok fehérje, kevés szénhidrát és sok mozgás kell. Napi ötszöri étkezés, stb. Kicsit utána olvashatnál.

2012. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó akkor nem eszem gyümölcsöt se
2012. jún. 16. 12:54
 8/10 A kérdező kommentje:
nem kell kioktatni,mivel fogytam már és nem kell ennyire komolyan venni,hogy ennyi fehérje annyi szénhidrát,ennyi mozgás így meg úgy...Bár lehet én vagyok szerencsés alkat hogy nem kell megszenvednem a fogyásért.
2012. jún. 16. 12:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell kioktatni? Akkor ne tegyél fel kérdést, ha neked problémát jelent, hogy valaki segít.Amúgy a tények nem számítanak kioktatásnak.


Tőlem fogyhatsz hurkás fagyival is, nem érdekel.

2012. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fogytál igen...bári le tud fogyni egy nyári szezonra.Ha tartós eredményt szeretnél akkor cradió+emelt fehérje csokkentett szénhidrát és zsír.


Nagyon sajnálom hogy grammra pontosan kiszámoltam a kajádat és próbáltam segíteni ez volt az utolsó.

2012. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!