Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális súly 10 évesen?

Ez normális súly 10 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Súlyom 34-35-36 kg között ugrál.

Mármint nem így:egyik nap ennyi másik nap annyi.

Hanem valahogy 34 kiló vok és aztán eltelik pár hét és más lesz a súlyom ez normális.

De Az jó vagy rossz hogy ha ennyi évesen 34-35-36 kiló vagyok?Általában 35.Hozzá tenném az osztályban vannak 28-32 kilós diákok is de vannak 40-45 kilósak is.És most nem tudom hogy a súlyom ideális e ebbe na korosztályban!

Mellesleg egyik barátnőm 32 kiló és fogyókúrázni akar.

Én nem mondom hogy fogyokúra végett sprotolok de járok heti egyszer kézilabdára másfél órásra.

Még valamit a kézi előtt voltam 38 kiló is aztán rá 1-2 hónapra lett ez a mostani súlyom.


Szóval a főbb kérdések:


-Ideális e 10 éves korban a 34-35-36 kilós súly?

-Jót tesz e nekem az edzés?

-Mit javasoljak 32 kilós de fogyokúrázni akaró barátomnak?



2012. jún. 9. 19:01
 1/6 end válasza:
100%

Szerintem ez normális! Én is 10 évesen 35 kiló voltam!

Jót tesz az edzés hiszen nem szabad elhanyagolnod a sportot ez csak egészségesebbé tesz!

A barátod nehogy fogyókúrázzon inkább hízzon!

2012. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani, mivel a testsúly nem életkor, hanem magasság alapján lehet egészséges vagy egészségtelen.
2012. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja hát elégé kicsi vagyok vagy az osztály többi tagja nagy de én most 136 vagy 137 cm vagyok.

Köszönöm a választ!

Az edzés szerintem is jót tesz szeretem a sprotot jól is megy meg minden!Igen én sem javasoltam neki először a fogyokúrát de most már tudom hogy azt kell neki mondanom hogy inkább hízzon.


Még egy kérdés.


Van egy barátom aki 28 kiló és 128-129 cm magas.Tíz éves volt márciusban.Neki jó a súlya?

2012. jún. 9. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Neki is jó a súlya.
2012. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát.Köszönöm a válaszokat!Várhatóan holnap már törlöm a kérdésem!
2012. jún. 10. 06:48
 6/6 anonim válasza:

Mielőtt törölnéd: Mikor méred? este vagy reggel? Ugyanis nálam ez 2 kiló eltérést is okozott. Reggel mindenki könnyebb, "normális" súlyú, mert még üresek a beleid. De estére akár "fel is szedhetsz" 1 vagy 2 kilót emiatt.

Tehát próbáld mindig reggelenkét mérni magad. :)

Remélem, tudtam segíteni!

2012. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!