Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma megettem 9000 kcal akkor...

Ma megettem 9000 kcal akkor ez azt jelenti tartósan híztam most 1 kg-ot, vagy ha visszaállok normális kajáláshoz lemegy?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem hízol meg, de szerintem éjjel eléggé fájni fog a hasad...
2012. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos 9000 kcal volt? Az rengeteg... ha sok zsírosat, édeset is ettél szerintem napi 4000-4500nál többet összekajálni nem lehet.


Nem minden raktározódik, a szervezet nem tud mindent felhasználni. Lehet, hogy elraktároz sok energiát, de az az izmokba megy, glikogén formájában. Ez a fogyidat "késlelteti" csak, mert ha a glikogénraktárak tele vannak, a szervezet azt használja először energiaként, nem a zsírt. Így kb. 2-3 napig most nem fogsz fogyni.


Hízni 1 naptól nem lehet. Ha kb 3 nap után is ennyit ennél, akkor "túlcsordulnának" a glikogénraktárak, na akkor menne a zsírba minden.


Miket ettél? Ha akarod segítek kiszámolni, kétlem, hogy 9000 volt.

2012. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kvára elszámoltad magad 9000 kcal az !!!4-5 EMBER NAPI ADAGJA!!!
2012. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kb 13 dupla sajtos mcroyal és meg is van az a 9000 kcal:D

reggeli: 3 db

tízórai: 2 db

ebéd: 3 db

uzsonna: 2 db

vacsora: 3 db


valószínűleg nem ezt ette, de ennyit be lehet nyomni, még ha kicsit küszködve is:D ( fújjjj xd )

2012. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!