Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Le tudok még...

Mit csináljak? Le tudok még valaha fogyni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 100 kg. Voltam kivizsgáláson fél éve, a pajzsmirigyemmel van valami gond, de gyógyszert nem kaptam.

Próbáltam már mindenféle fogyókúrát (persze ésszerűen, nem 90 napos agyhalált), mégis csak vizet veszítettem (elő héten -3 kg). Zsírból nem is fogyok... De persze mellette mozogtam is, 2naponta 1 és fél óra kardió az edzőteremben - személyi edzővel.

Mégis ugyanott tartok, ahol elkezdtem!


2009. júl. 5. 20:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném, hogy sokat iszom (nem vagyok cukorbeteg), és egészséges ételeket eszem (semmi zsíros)
2009. júl. 5. 20:51
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hogy neked ez úgy menne csak ha koplalnál, nagyon keveset ennél, és utána tartanád, vagy ha attol elindulna, akkor kicsit lassitanál...
2009. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
egyél kevesebbet, mozogj többet és kitartás!!
2009. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
szerintem keress fel valami szakembert aki mondjuk összeállít neked diétát illetve valamilyen edzéstervet.
2009. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

1,5 óra kardió az sok lenne. Gondolom itt aerob edzésről van szó.

Gyógyszert gondolom a korod miatt nem kaphatsz, mert amúgy kezelhető a pajzsmirigy alulműködése gyógyszerekkel.

Érdeklődd meg, hogy mikortól kaphatsz gyógyszert rá.

Addig is szedj jódot, krómium pikolinátot, és vitaminokat.

Nem ártana még 3-4 gramm halolajat betolni naponta, kapszulás formában.

Próbáld az izmaidat is fokozatosan erősíteni, mert az segít a zsírégetésben. És este 6 után nulla szénhidrát, csak fehérje. Napközben is tiszta egészséges kaják, sok rost, fehérje, vitamin.

Egy hét alatt ne várj csodát, menni fog az.

2009. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Menj el feltétlen egy endokrinológushoz, mert amig a pajzsmirigyeddel gond van, addig nem fog sikerülni a súlyodat helyrehozni.
2009. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Hol laksz?

Amúgy sok sovány hús,zöldségek,gyümölcsök,light üditők, szerintem lebírsz fogyni. Ne keseredj el :)

2009. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Több, mint fél évig tornáztam, fogyóztam, mégsem ment le SEMMI. így tartsak ki?:(


Üdítőket nem iszom, csak szénsavmentes vizet.


Utolsó: budapesten

2009. júl. 5. 21:27
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Én most voltam endokrinológusnál, és azt a biztató választ kaptam, hogy soha nem fogok tudni lefogyni, genetikai okok miatt. És ezt még kezelni sem lehet. A pajzsmirigyre biztos tudnak adni valamit. Addig keress fel új orvosokat, amíg valamelyik nem segít. A túlsúly káros, kell, hogy adjon valamit, akármilyen fiatal vagy. 20L
2009. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Vigyázz azért az orvosokkal, hajlamosak idiótaságokat mondani. Legjobb, ha többet is megkérdezel, így több az esély, hogy kifogsz egy normálisat.

Aki például azt mondja hogy valakinek genetikailag nem lehetséges a fogyás, az egy barom, ott kell hagyni.

Mindenki le tud fogyni, aki elég elszánt.

A te esetedben sajnos nem csak a Te elszántságodon múlik, de elárulom, hogy vannak módszerek, akár drasztikusak is, amivel lehet segíteni.

Természetesen egy jó orvos sokat segíthet, tehát ez az első lépés.

Tudom még fiatal vagy, de a tornázás az egy lószar.

Tornázni a 84 éves nagymamám is szokott.

Úgyhogy második lépés egy edző keresése.

Itt is egy normálisat kell választani, mert a magyar iskolarendszer és általános dilettantizmus következtében sok félőrült szaladgál az edzőtermekben, mint "edző".


A diétát pedig ez után kell beállítani, úgy látom elég értelmes vagy, hogy az alapokat a netről össze tudd szedni.

Testépítő oldalakat nézegess, mert ott magas szintű szakértelmet és pozitív hozzáállást találsz.

És kerüld a "női" oldalakat, mert az agyhalál néha :-)

De tényleg.

2009. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!