Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyre kövérebbnek látom...

Egyre kövérebbnek látom magam, pedig fogyok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban sportolással és egészséges étkezéssel sikerült leadnom 5 kilót. Most a 160 cmhez 60 kg párosul.

Látom a ruhámon a változást, de ahogy a tükörbe valahogy még mindig nem látom a javulást sőt ellenkezőleg. Legalábbis a csípőm még mindig olyan széles és hájas mint volt. Nyilván innen később fogyok le ( naná ), de szerintetek lehetséges, hogy csak az hogy a derekam véknyodása és a további testrészek formásodása láttatja velem azt hogy a csípőm nagyobb? Hiába öltözhetek csinosabban ez akkor is zavar.

Ja és nem , nem vagyok / anorexiás ég mielőtt néhány okostojás elkezdi.


Köszönöm , hogy elolvastad :)


2012. jún. 18. 23:36
 1/6 anonim válasza:
ismerős a helyzet, úgyanigy vagyok vele én is:)
2012. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen ugyanez. :D kapom az emberektől a "húú de sovány lettél" bókokat, de én változást nem látok. lehet, egyébként azért,mert mi minden nap látjuk magunkat, ahogy velünk húzódik össze a bőr, de 1nap alatt észrevehetetlen a változás,hozzászokik a szemünk. Azt javaslom,hogy csinálj most magadról egy fehérneműs képet, és két-három hónap múlva egy másikat. ott garantálom,hogy látni fogod a változást:)
2012. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyár óta 12 kilót fogytam mégis kövérebbnek látom magam. Tavaly enm nagyon érdekelt a súlyom, bármit felvettem és viszonylag jól éreztem magam a bőrömben. Most meg egy órát kínlódok, hogy mit vegyek fel mielőtt elmegyek itthonról, mert mindenben kövérnek látom magam...
2012. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig ha fogysz és mégis kövérnek látod magad, akkor jó úton haladsz az anorexia felé!!!
2012. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor elég gyakori ez a probléma ...
2012. jún. 19. 23:34
 6/6 anonim válasza:
Ezt hívják anorexiának,és így leszek rondák a nők!Hidd el a férfiak nem azt szeretik,ha egy nő kb. fogpiszkáló vastagságú!
2012. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!