Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok, ha diétázom,...

Miért nem fogyok, ha diétázom, futok, és mégis semmi?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy egészségi oka lehet, de voltam teljes laboron, teljes vérkép és minden rendben van.


Miért nem megy a fogyás? Volt viszont olyan időszak pár hónapja, amikor minden ok nélkül sutty, a kilók repültek le rólam. Most meg amikor akarom, nem megy.


15 kg a feleslegem.


Naponta 5x eszem keveset. 19 után már nem eszek, mert esténként futok 3-4 km-t, változó.


Kerülöm a lisztes, zsíros ételeket, cukrot rég nem használok.


Akkor mi a baj??


2012. jún. 18. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az,hogy sokat eszel.
2012. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a) lassú az anyagcseréd b) nincs is felesleged (bár 15 kilót csak nem tévedsz c) nem elég szigorú a diétád (ami fura lenne, mert ennyi súlyfeleslegnél a kevésbé szigorú diéta is hatásos) d) a fogyós-nem fogyós időszak a menstruációs ciklusoddal van összefüggésben (ha nő vagy) e) nem tartod be a diétát
2012. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem menstruálok most, tudom, olyankor 2 kilógrammal is több lehet a súlyunk. A felesleg ott van, 167 cm vagyok és 74 kg. (nőként)

Az anyagcserém tényleg vacak, néha 3-4 naponta megyek wc-re. Ha sok rostosat eszem, akkor jó, meg a zabtól, de amint húst vagy más ételt, azonnal puffadás, székrekedés.

Orvosnál jártam kb 3 hete teljes kivizsgáláson, minden ok, érdekes módon a koleszterinem is tökéletes.


A diétám rendszeres. Kerülöm a kenyeret, ha mégis eszek, délelőtt teszem. Lisztes dolgokat mellőzöm.

Sok gyümölcsöt (citrom, narancs, alma

), zöldséget (paprika, saláta, uborka, paradicsom, hagyma, krumpli)eszem, és sok tejterméket (joghurt, sajt, tej).


Naponta 5-ször eszem. Ezt úgy osztom be, hogy 19 után már nem eszek semmit. Nem is igénylem, nem vagyok éhes.


Este 21-kor szoktam futni 3-4 km-t. A 3 km mindig megvan.

2012. jún. 19. 10:42
 4/7 A kérdező kommentje:

Töredéét eszem annak, amit korábban, ezért is nem értem.


Hónapokkal ezelőtt tömtem magamba a chipszet, kólát, sütit, fagyit. Volt hogy egy literes fagyit egyedül megettem. Ez 2-2,5 éve áll fenn, előtte semmi baj nem volt a súlyommal és az étkezésemmel.

Volt, hogy este 23-kor sertéspörköltett ettem főtt tésztával.


Gondolhatjátok akkor!


Most 2 hete szépen csinálom a normális étkezést, soha nem koplalok. Akkor 2 hét alatt miért nem ment több le 1 kg-nál??


Mások 1 hónap alatt 4 kg-ot fogynak, én ha így haladok csak 2-őt, de az is stagnál azóta nem megy lejjebb.

2012. jún. 19. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
nem csak a kalóriát kell figyelni, hanem a fehérje, szénhidrát és zsír mennyiségét is! ha 30g zsír a max egy nap, és ahogy írtad, pl. ha sok sajtot eszel, akkor simán átlépheted ezt a többivel együtt.
2012. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajtot nem is annyira, de tejet sokat iszom 1,5%-at. Napi szinten.


Adnátok akkor pár okos tanácsot?

2012. jún. 19. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Ez normális..

0,5-1 kg hetente én is 3 hete csinálom és 3 kg ment le..164 cm vagy 61 kg.

Folytasd tovább,ugyanígy.

2012. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!