Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csipőről le lehet fogyni?

Csipőről le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat írjatok,légyszíves!!! :-)

Lehetséges, hogy derékebb , és karcsúbb legyek ? ( ne nagyon széles,mert azért nem csak csont van ott,hanem hús/zsír is rejtőzik). 14 éves vagyok , s azt kivéve,hogy aligha eszek, s a futáson,biciklizésen kívűl. ötlet ? Vagy valami torna csak arra ? Köszönöm elöre is , nagyon szükséges lenne a komoly válasz...


2012. jún. 20. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Első tipp, hogy tanulj meg helyesen írni.


Második, hogy nincs helyi fogyás. Ha elkezdesz diétázni (ami nem azt jelenti, hogy alig eszel, ahogy írtad, hanem rendes és megfelelő mennyiségű táplálékot veszel magadhoz), mindenhonnan fogyni fogsz, az pedig, hogy honnan mennyi megy le, a genetikádban van kódolva, nem fogod tudni megváltoztatni.

2012. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első sorban is , ha kritizálni akarsz ne írjál ide , mert nem mellébeszélést kértem,hanem normális választ. Köszönöm!
2012. jún. 23. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
b@szki ott a normális válasz! nincs helyi fogyás = nem fogod tudni egy helyről ledolgozni a felesleget, ééérted? az nem az én bajom, hogy nem felel meg az elképzeléseidnek az igazság.
2012. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!