Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vastag csontozatúak nehezebb...

A vastag csontozatúak nehezebben fogynak le?

Figyelt kérdés

156cm vagyok és 56,5 kiló,az utóbbi 3-4 hónap alatt lement 4-4,5 kilo!

diéta(zabpehely,csirkehús,zöldségek,barna kenyér és ilyesmik)+biciklizés+minden másnap aerobic elég? Nem akarok gebe lenni,se gyorsan fogyni,csak is formásodni!Ehhez ez elég?

Ja,és a csontjaim elég vastagok,főként boka,térd,csukló,csípő,ez nehezítheti a fogyást?


140g fehérje és 84g szénhidrát minden nap elég lesz?


2009. júl. 6. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehezíti a fogyást én is vastag csontú vagyok mégis gyorsan letudtam adni 10 kilót.
2009. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok! Akkor jó,Tévében hallottam hogy a vastagcsontozatúaknak nehezebb fogyni,de ezek szerint kamu...
2009. júl. 6. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem befolyásolja, bár nekem egyenlőre nem megy. Első válaszoló, te milyen módszerrel fogytál?
2009. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsö válaszoló vagyok, hát koplaltam amit nem ajánlok senkink,mert egészségtelen 2hét alatt ment le 10 kiló ugyhogy kizárólag zöldségeket, gyümölcsöket joghurtokat ettem azokból sem sokat,viszont legalább 3 liter folyadékot fogyasztottam.
2009. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem híztad vissza? Megkérdezhetem mennyi volt az induló súlyod? Gratulálok =)
2009. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1 kilót híztam vissza, de azóta tényleg oda figyelek mit eszem és egyböl ha esetleg rákívánok egy habos sütire megeszem viszont utána tornázom vagy kocogok 20percet. 73kg voltam most vagyok 62-63 teljesen jól érzem magam a börömben.tudom hogy csontkollekció sosem leszek,hiszen vastag csontozatom van de nekem ez is tökéletes ja 170 magas vagyok. köszi szépen:) Sok sikert a fogyásodhoz tudom, hogy nem könnyü föleg hogy nekem majdnem 3 évbe telt mire végleg megjött az akarateröm addig max 2 napig bírtam diétát már vagy 600 oldalas diétás naplót írtam de végül mindig feladtam. gondoltam kiprobálom ezt a nem túl egészséges de gyors diétát tudom, hogy általában nagy a vissza hízás esélye,hiszen kivan éhezve az ember szervezete ezért is nem kezdtem a 15 nap után egyböl zabálni csak szépen lassan fokozatosan szoktam vissza a rendes evésre.
2009. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg nem a legegészségesebb módot választottad de eredményesen teljesítettél...GRATULA!!!:)
2009. júl. 7. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi:)
2009. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!