Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpehely natúr joghurttal...

Zabpehely natúr joghurttal reggelire?

Figyelt kérdés

70,5 kg vagyok, nyár végére szeretnék lemenni 65-60 kg köré. Jó ha reggelire zabpelyhet (60g) eszek natúr joghurttal (90 kcal)?

21/L


2012. jún. 21. 11:43
 1/3 anonim válasza:
kis eperrel sztem tökéletes :D
2012. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jónak jó, de hamar rá fogsz unni.


Készíts inkább zabkását a zabpehelyből.

Szinte bármilyen gyümölccsel ízesíthető, rengeteg módon elkészíthető.


Többnyire almával, fahéjjal eszem.


2 dl tej (100) 1 alma (~120g 36 kcal) + ~40 g zabpehely (~ kb 4 púpozott evőkanál -> 150 kal) + 1 kávéskanál nyírfacukor (7,2)

=

~293,2 kcal


Kalóriában ezzel kb. ugyanott vagy, de a zabpehely főzés közben sokkal jobban megdagad, mintha csak joghurtba pakolod, így kiadósabb, nagyobb adagot kapsz és az íze is kellemes.


Engem olyan jól eltelít, hogy ebédig gond nélkül kibírom ha kell, s mivel édes, ezért nassolhatnékom sincs.

2012. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes. Ha van rá kereted, vehetsz valami finom fehérjeport, és azt is belekeverheted. Tisztára mint valami jégkrém :)
2012. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!