Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Merjek így edzeni?

Merjek így edzeni?

Figyelt kérdés
Felállok és már szédülök, elsötétül a világ, nem látok pár másodpercig, meg kell támaszkodnom, stb...nagyon gyengének érzem magam, szerintem a meleg miatt. :(

2012. jún. 21. 12:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem kifogást keresek...talán úgy jobb megfogalmazva, hogy hogyan hozzam magam edzésképes állapotba?
2012. jún. 21. 12:19
 2/4 anonim ***** válasza:
a híradóban is mondták,hogy ez a meleg egészséges szervezetet is megterheli.muszáj ma edzeni?elvileg ha nincs nagyon levegő ott,akkor tényleg rosszul lehetsz...
2012. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem kellene.

Szerinted lehet más oka is ennek a melegen kívül?

2012. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amikor ez történik, akkor leesik a vérnyomásod és ezért szédülsz, sötétedik el a világ. Nekem is alacsony a vérnyomásom, és ha valamilyen front van vagy csak fáradt vagyok, akkor pontosan ugyanez történik.

Ilyenkor próbálj óvatosan felállni, ha ágyról kelsz fel először csak ülj fel, várj egy kicsit és szép lassan állj fel. Esetleg igyál zöld- vagy feketeteát, vagy egy pici kávét, az emeli a vérnyomást.

Sport is emeli a vérnyomásodat, szóval nyugodtan biciklizz vagy fuss, csak figyelj magadra, ha rosszul vagy ne erőltesd. Inkább az ilyen ugrálós Rubintrékás dolgokkal vigyázz. Én például a jógától folyton beszédültem, nagyon lement a vérnyomásom... De szerintem ha óvatosan próbálkozol úgyis érezni fogod, hogy mi jó és mi nem.

2012. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!