Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitenétek egy alap étrendet...

Segitenétek egy alap étrendet összeállítani? (Reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi. )

Figyelt kérdés

160 cm,68 kg,26 éves nő vagyok, 10 kg-tól szeretnék megszabadulni. 1 héten 3-szor jut időm futni,biciklizni és lépcsőzni.

Az alapokat tudom egy diétával kapcsolatban,de szeretnék egy betartható étrendet követni,miből mennyit lehet stb.



2012. jún. 21. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Grammra pontosan nem fogok és nem is tudom kiszámolni neked..magamnak sem tettem megtezsem,de irok egy napi mintát hátha megteszi mig más nem mond jobbat.:)

R:2szelet tk kenyér,csirke sonka,paprika,uborka v zabkása édesitővel

T:alma,málna,barack,dinnye szóval vmi gyümi ami van

E:mustáros párolt csirkemell zöldséges rizssel

U:kefir,2puff rizs,1marék mandula v sótlan mogyoró vagy tökmag

V:turó édesitővel,reszelt citromhéjjal

2012. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reggeli: kifli v.zsömle(1db)+csirkemell sonka pari paprika

Tizórai: joghurt vagy gyümölcs(kivéve banán-az a leghizlalóbb)

ebéd: leves midenképp ,a 2.féle pedig rizs+hal vagy csirkemellel főzelékek..

uzsi:gyümölcsök

vacsora:alma és egy pohár joghurt vagy kefir:)

nekem ez az étrend nagyon jól bevállt fogyok tőle!!:)

2012. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Én a következő étrendet tartom 2 hónapja, és fogytam 7 kg-ot (0 sport mellett):

Reggeli: 2 vékony szelet Félegyházi élesztő nélküli teljes kiőrlésű tönkölykenyér + 2 szelet sonka, kicsi sajt, paprika (ezt többnyire variálom, pl. szalámi a sonka helyett, vagy májkrém + paradicsom, stb.), 1 csésze kávé 1 édesítővel

Tízórai: 1 kis pohár kefír, 3% körüli zsírtartalmú

Ebéd: fél adag Norbi Update bármilyen leves + fél adag második (nekem 2 napig elég 1-1 normál adag leves + második)

Uzsonna: 1 zöldalma, 1 csésze kávé 1 édesítővel

Vacsi: u.az, mint a reggeli, vagy idénygyümölcs-sali (csak friss gyümölcsből, a konzerv ki van zárva)


A nap végéig megiszom kb. 2,5-3 l vizet. Teát minden nélkül iszom. Csoki, üdítő, fehér kenyér, cukor kizárva.


Ezt magamnak találtam ki, persze amikor hazamegyek a szüleimhez, borul a dolog. Tehát én úgy fogytam ennyit, hogy kb. kéthetente szombat-vasárnap eszem jégkrémet, sütit, stb. Ha nem csábulnék el, nyilván több ment volna le.

Ezzel az étrenddel egyébként úgy gondolom, kellő vitamint viszek be, nem éhezek, és nem terheli le a szervezetemet.

Remélem, tudtam segíteni!

2012. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok. azt elfelejtettem írni, hogy du. 5-ig legkésőbb általában meg szoktam vacsorázni.
2012. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!