Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam?

Nagyon elszúrtam?

Figyelt kérdés
Tökéletesen betartottam ezen a héten a diétámat,mellette heti 5x sportoltam egy órát.Ma azonban nem mozogtam semmit,és este 5kor megettem 6db narancsot,2 almát,másfél csomag abonettet,egy natúr joghurtot(115 kcal) meg egy kisebb tál zöldséges húst..francba pedig egy hét és megyek nyaralni..lesz valami következménye ennek?Annyira megbántam:(

2012. jún. 22. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
na ez van akkor, ha hüly.e sztárdiétát csinálsz - kimerül a tápanyagraktár, aztán mint egy veszett vad, szinte őrjöngsz belül egy kis kajáért. örülj, hogy a szervezeted, tudta, mire van szüksége és most telepumpáltad magad vitaminokkal, nem pedig csoki meg egyéb cukrot trutyival. Nem szúrtad el, inkább jól tetted, ne bánd meg. 1 hét alatt meg ne akarj lefogyni, mert zsírból heti fél-1 kiló megy le MAX!.
2012. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

Egyébként nem egynap alatt fogsz meghízni és lefogyni sem.

2012. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy rontottad el. Nem csokit zabáltál,hanem rostot,meg minden jót! Tudom,több ez mint amennyit szoktál,de sokan mondják,kell heti egy ilyen nap,ami továbblendíti a diétát,és felpörgeti az anyagcserét kicsit. Szerintem ha reggelire többet ennél,akkor nem lenne gáz,de ez nem mindig igaz,és ostobaság,hogy a buta sztárdiéták okozzák csak. Én mérleggel kimért fehérjés szénhidrátos lósz*rt csináltam,mégis kéthetente elengedtem magam(persze nem torta meg csoki,hanem csirkehús,tojás,meg amit megkívántam),és utána többet is sikerült fogyni. Nem egy nap alatt jön fel és megy le a felesleg,kedves kérdező,és lehet,hogy a mérleg többet mutat,de pár nap,és meg leszel elégedve a súlyváltozással. Nyugi,nem rontottál el semmit,főleg,hogy szerintem simán le is mozgod.:)
2012. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!