Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kiló felesleg lemehet...

10 kiló felesleg lemehet agusztus elejéig így?

Figyelt kérdés

Tehát.Mindenhol épp 10 centi feleslg van rajtam,a lábamon,a hasamon,a csípőmön is 10-10 centi aminek lekéne menni és kilóba és épp 10.

165 centi és 65 kiló vagyok.

Egy napi étrendem ilyen:

Reggeli: TK.kenyér zöldpaprikával,paradicsommal.

Ebéd: Zacskós csirke sütve(de ugye nem tartalmaz semmilyen zsíradékot mivel a saját "levében" sül meg.) párolt zöldséggel,és barna rizzsel.

Uzsit nem mindig eszem,de ha igen akkor valami gyümölcsöt vagy joghurtot.

Vacsorára pedig halat,vagy túrót bele gyümölcsöt,vagy tök mindegy mit csak jó sok fehérjét tartalmazzon.


Ezzel így lemehet 10 kiló 1 hónap alatt?


2012. jún. 23. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fog sajna, én is kb így eszem, van, hogy klevesebbet is, de épp 2-3 kiló megy le egy hónapban.
2012. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 163 cm vagy és most 60 kg,fogytam 4 kg-ot 3 hét alatt.

Lemehet 10 kg augusztus végére,reggelire egyél gyümölcsöket vagy joghurtot.Ebéded az jó.Kenyeret hagyd el.Víz 2-3-4 liter.Vacsorára meg valamilyen zöldséget,főtt tojást lehet enni szerintem.1000-1200 kcalba maradj benn.Menj el minden nap 3-4 km-t futni és sikerül.

2012. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!