Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok hatásos pár napos...

Ajánlanátok hatásos pár napos béltisztító kúrát?

Figyelt kérdés
Nem fogyni akarok. Nagyon rossz a közérzetem, valamint a beleim is puffadnak. Jó lenne 2-3 napos kúrát végigcsinálni, csak nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. Valakinek van valamilyen tapasztalata?
2012. jún. 24. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a zöldteát javaslom, cukor és edesítő szer nélkül igyál meg kb egy korsóval. Ha nem vagy hozzászokva az meghajthat eléggé. Kb fél nap kell hozzá mire lesz valami eredmény lehetőleg akkor ne menjél messze a wc-től. És javaslom hogy reggel kelésnél kezdd el. Ez nem biztos hogy működni fog, ez a dolog egyén függő, valakit meghajt valakit nem.

Ezenkívül javaslom a savanyú káposzta evését is. így natúrban. olyan fél óránként eszel egy maréknyit akkor az nem hajt meg ugyan de megindítja az emésztésedet és ha minden igaz estére vagy másnapra szépen kifogsz ürülni.

Mást nem nagyon tudok a hashajtón kívül, de az veszélyes játék főleg ha rendszeresen szedsz hashajtót.

2012. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, a zöld teát mindenképpen kipróbálom :D
2012. jún. 24. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél sok növényt, igyál elég vizet, ezeket a kúrákat meg felejtsd el, nincs semmi értelmük, a belünk nem patika, rostra van szüksége, hogy optimálisan tudjon működni.
2012. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!