Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, amely "kitölt...

Van olyan oldal, amely "kitöltős"en segít a kalóriaszámolásban?

Figyelt kérdés

Munka, kisgyerek és tanulás mellett egyre többször marad el a diétámhoz szükséges kalóriaszámolás(étkezési naplóhoz), mert nincs erőm kibogarászni a grammokat, a különféle ételeket több honlapon felkeresni...

Létezik olyan oldal(akár angol vagy német nyelvű), ahol kiválasztom a kaját, a mennyiséget, és kiszámolja helyettem a kalóriaértéket, esetleg e mellé a Ch- tartalmat?

KÖszi!


2012. jún. 25. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, pont ilyenre gondoltam!
2012. jún. 25. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

myfitnesspal.com

Az elején egy kicsit időigényesebb, mert be kell vinni az általad leggyakrabban fogyasztott ételek értékeit (amik fent vannak, ált. nem megbízhatók), de miután ez megvan, néhány perc alatt az egész napi étkezésedet fel tudod vinni.

Ja, és a regisztrációnál meg kell adni a testméreteidet, meg, h mi a célod, mert az oldalnak az is lényege, h nyomon kövesd a fogyásodat, de ide igazából mindegy, h mit írsz, ha csak a számolás matt regisztrálsz. Ja, és az oldal által ajánlott napi ch, zsír, fehérje stb. értékekkel ne foglalkozz, mert semmi ráció nincs benne.

2012. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Második:)!

Neked is köszönöm, már próbálkoztam ezzel az oldallal de nem volt idegzetem hozzá:(.

2012. jún. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!