Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azoknál, akik nagy súlyt...

Azoknál, akik nagy súlyt vesztettek már, de még volt hátra és belassult a fogyás, milyen mértékű lassulás volt ez?

Figyelt kérdés
Már fogytam 26 kg-ot, de még 10 hátra van és két héttel ezelőtt nem fogytam semmit, de centibe ment le, múlt héten pedig fél kg-ot és akkor is ment le centibe. Nem aggódom, mert ha így marad is jó, csak kíváncsi vagyok, kinél hogy alakult.

2012. jún. 26. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
én 15-öt ledobtam,és még kb. 5-6kéne lemenjen..másfél hónapja stagnál,igaz ez az én hibám is,nem annyira figyelek a kajára,de igyekszem több sporttal kompenzálni,én sem estem kétségbe,csak lesz majd valami:)
2012. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 12 kiló ment le eddig, de az ótóbbi hónapban csak 1. Nem tudom miiért, ugyanúgy ettem.
2012. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát..elmondom, én már jó ideje (kb fél éve) csak 2 kg-t fogytam maximum, nem tudom, decemberig talán lemegy még egy :DD..amúgy ez elég szar érzés.. :/
2012. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyum fogyott nemrég 10 kilót és 4-5 hét stagnálás után irtó lassan indult lefelé megint. Ez az a szakasz, amikor nagyn nehéz kitartani, de neked is sikerülni fog!Hajrá! :)
2012. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!