Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövő nyárra sikerülhet?

Jövő nyárra sikerülhet?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni 20 kg-t, de elég lassan megy , pedig edzek egy csomót. Legkésőbb jövőre sikerülhet?

2012. jún. 26. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze! :)
2012. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 .schwulbini. válasza:
ha nagyon betartasz mindent, akkor mondjuk heti egy kiló jön le, és 5 hónap alatt simán lejön. szóval pont szilveszterre.
2012. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elmeselem az en törtenetem remelem tudok vele segiteni!:)En 30 kg fogytam 5 honap alatt!minden nap salatat ettem ket tojast raktam bele ezt napi 3-szor!Rengeteg nyers kaposztat ettem ami alapjava veve nagyon jol lebontja a zsirt,es segit a fogyasban!Nagyon sok narancsot ettem,es facsarva ittam is!Nagyon fontos hogy sok vizet is igyal mert azis sokat segit!Es minden etkezes utan megittam egy pohar zöld teat,cukornelkul csak rendes citromot rnyomtam bele.de amikor mar nagyon untam a salatat akkor kombinaltam egy picit,föztem karfiolt,vagy kaposztat es azt megsoztam es azt ettem!Ha eljött az este es nagyon nem birtam akkor vagtam össze paradicsomot,paprikat ,uborkat megsoztam es azt ettem!Elmentem napi 2-3 szor futni,es sokat setaltam amikor nagy melegek voltak es sokat izzadttam!Jövöhonapban lessz egy 1 eve hogy elkeztem a dietat es 5 honap alatt le is ment!Ha nyaron cinalod a dietat sokkal könnyebb fogyni!

Salata receptem;Egz kisebb talba

-paradicsom

-paprika

-hagyma

-uborka

-kaposzta

-zöld fejessalata

-egy keves konyerves kukorica``CSAK HA SZERETNEL)

-tojas

-olivaolaj

-so


Volt amikor ezt az egeszet megsutöttem serpenyöbe,es melegen ettem,ugy is finom!Ha fiszont sutöd akkor dobhatsz bele egy kis cukinit is!Nem a legkönnyebb ez a dietazasi modszer de nekem bejött,fo a kitartas!Valami kerdesed lenne kerdezz nyugodttan!!!!:)

Remelem tuttam valamennyire segiteni!:)DRUKKOLOK!:)

2012. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!