Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, mégis hurkás a...

Vékony vagyok, mégis hurkás a hasam, miért?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem: sportolok, napi 20 percet evezek. Igaz, még csak 2 hónapja! Annyi változás van, hogy a csípőmről és a derekamról leolvadt a zsír nagyjából, de a hasam nagyon csúnyán hurkásodik még mindig. A másik problémám, hogy kb napi 1400-1600 Kcal-t viszek be, mégis néha úgy látom, nagyon nem segít ez sem. Mit kéne ennem/innom, hogy gyorsabban tudjak izmot varázsolni a hasamra? Nem szeretnék kockát, csak ne legyen már ilyen plötty! (172 cm vagyok, 63 kg,28 éves lány)

Köszönöm a segítséget!


2012. jún. 27. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod,ez bevált folytasd. Az utolsó 1-2-3 kiló nagyon nehezen megy le,és vannak olyan szakaszok is,amikor stagnál az ember de nem szabad feladni.A kcal beviteled ne csökkentsd,de ha igazi lapos,háj nélküli ,szálkás hasat szeretnél akkor a ch beviteledet is kikéne számolni és jó minőségű kajából bevinni. Egyébként a napi 20 percet mondjuk duplázd meg fokozatosan,ahogy bírod,szerintem ez is gond lehet.
2012. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondod kevés a napi 20 perc? Ok, akkor próbálok többet csinálni! Köszönöm a tanácsot!
2012. jún. 27. 09:18
 3/7 A kérdező kommentje:
A ch bevitelemet hogy számoljam ki?
2012. jún. 27. 09:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaaa, megtaláltam!
2012. jún. 27. 09:23
 5/7 anonim ***** válasza:
én is 172 vagyok és 55 kiló. nekem is hurkás a hasam, már mindenhonnan lement a felesleg, de innen nem...
2012. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hasról megy le utoljára, mivel oda ment fel elsőként. 2 hónap után még ne várj csodát, az is lehet, hogy jó, amit csinálsz. Ha következő 2 hónap után sincs változás, akkor gondolkozz el azon, hogy 99% biztos, hogy nem jól kajálsz és azzal van a gond. Persze a 20 perc helyett célszerű lenne 40-60 percig evezni heti 4-5x, de a lényegi kérdés diétában mindig az étrend.
2012. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
40-60 percig evezni? Tudjátok milyen húzós az?????
2012. jún. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!