Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az ideális...

Mennyi lenne az ideális súlyom:164/59 kg vok, lány elég husis?

Figyelt kérdés
Barátnőm is 165/58kg körül van de rajta nem látszik, 55-re tippelném, és vékonyabb is mint én, pedig kilóba, kb ugyanott van, és nem sportol többet mint én. Egy hónapja kb vettem a saját pénzemből szobabiciklit, heti 5x tekerek, 50 percet kb, meg szeretem is. De hónap vége felé már itthon nincsenek meg azok az egészséges ételek, főleg csak kenyér van, meg tészta, nem vet fel a pénz... Sikerült lemennem 57 és fél kg-ra, de most visszaszednem azt a másfél kg-t amit nehezen leadtam. Tényleg nehezen fogyok. De nem adom fel! :D
2009. júl. 8. 20:25
 1/8 anonim válasza:
Ezt kb-ba tényleg nem lehet megmondani, lásd fenti példa. Majd látod,ha fogsz, h hogy érzed jól magad.
2009. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
*kg-ba
2009. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
93%
Én leolvastam testtömeg indexedet és az szerint egészséges testsúlyú vagy!
2009. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha rendszeresen tekersz, akkor szerintem nem lesz gond. Ami visszajött 1,5 kg. nem biztos, hogy a szó szerinti hízás eredménye, lehet, hogy a mozgással máris izmot növeltél, aminek szintén van súlya. Így lehet, hogy kg-ban ugyanannyi maradsz, de a tested mégis átalakul, s az esetleges zsírpárnák helyett izmok lesznek:) Egyébként az általad írt adtok szerintem nem rosszak, de kitartás, ha rendszeresen mozogsz hamarosan eléred a kitűzött célt:) (Enni pedig inkább többször egyél keveset, mint egyszerre sokat, még ha a kaja tészta, akkor is. kitartás:)
2009. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez attól függ hol vagy meghízva inkább?én 156cm/61kg vok elég sok nekem XD
2009. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
165 cm-hez 61,5 kg ideális. A te 164 centidhez szerintem pont jó az 59kg! Bár ezt te látod mert, lehet nem egyenlő arányban oszlanak el a zsírpárnák így szerintem ne fogyózz inkább csak arra a bizonyos területre dolgozz rá.
2009. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 21:07, legyen igazad, hisz a centi számít nem a kiló. Ma is tekertem. :)
2009. júl. 8. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Én is 165 cm vagyok és mellé 65kg és nem mondanád meg rolam, nem a kilo a mérvadó, sok függ attól kinek milyen a csontozata, tényleg nehezen fogyhatsz, de ne eröltesd, én ha fogyni próbáltam soha nem ment, ha pedig nem érdekelt a dolog, akkor rendszerint mindig leadtam 1,2 kilot xD

Már csak igy van ez

2009. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!