Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kg-tol szeretnek viszonylag...

5 kg-tol szeretnek viszonylag hamar megszabadulni. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
Nem mondanam magam kovernek,de van ott az a kb 4-5 kg plusz amitol szivesen megszabadulnek igy nyarra.Valami viszonylag gyors es hatekony modszert tudnatok mondani? elore is koszi
2012. júl. 1. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
2012. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
strandon nincs photoshop :))
2012. júl. 1. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ja, hogy strand. Akkor temesd be magad homokkal, és nem látja senki, bár akkor csak a fejed barnul (ha nem temeted azt is be).
2012. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Valószínűleg sokan fognak lehurrogni, de nekem gyors fogyásra a fehérjeturmix kúra vált be.

Persze az a legjobb ha mozogsz, kizárod az étrendedből a kenyeret, minimálisra szorítod a cukrok és zsírok fogyasztását meg mellette mozogsz mondjuk heti 3x. Így nekem kb egy hónap alatt ment le az 5 kiló. Viszont van amikor az ember gyorsabban akarja... szóval ajánlani tudom a rossmannban kapható well mix nevezetű fehérje alapú italport. A tájékoztató szerint 1-2 főétkezést lehet vele kiváltani, én volt hogy úgy ittam mint ahogy a turbó diás tájékoztatóban van, tehát reggelire ebédre vacsira, mellette semmi kaja és sok víz. Ezt legfeljebb 2 hétig lehet tartani, ami alatt nekem olyan 6-7 kiló ment le, de ha kemény fizikai munkát végzel, akkor meg ne próbáld! A végén kb. egy kiló visszajön, ez a víz meg az étel a gyomrodban, de ettől függetlenül nálam tartós fogyást hozott. Csinálhatod úgy is, hogy reggel iszod a turmixot, utána valami könnyű ebéd (max 500 kcal) és vacsira is egy adag turmix. Ez annyira nem drasztikus megoldás, de szintén látványos eredményt hoz. Ezt addig csinálhatod, míg el nem éred a kívánt eredményt, utána pedig egészséges és mértékletes étkezés sok zöldséggel, gyümölccsel, fehér hússal, tojással.. így nem fogsz újra elhízni.

2012. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

aki nem ad ertelmes valaszokat,nem tudom,hogy miert nez be ebbe a kategoriaba...

az utolsonak pedig koszi

varom meg a tanacsokat

2012. júl. 5. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon hatékony ha mozogsz és keveset eszel. Nagy azesélye hogy visszajön ugyan késöbb, de ha TÉNYLEG keveset eszel akkor le fogsz fogyni gyorsan. Ilyenekre gondolok h reggeli 1 hoghurt, ebéd saláta, vacsora zöldségek.

Én így két hónap alatt kb 10 kilót fogytam

2012. júl. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Olvastam egy cikket a fogyásról a neten itt a link: [link] :D
2012. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is kb. Ennyit kéne fogynom! :) Én most azzal próbálkozom, hogy nem eszek este hat után semmit, maxmum gyümölcsöt, de csak olyat, ami nem nagyon hízlal, mint pl. A dinnye, meg az alma! Meg alapjába véve napközben is kevesebbet eszek, mint régebben....Ja,meg citromos vizet iszok, az segít, hohy a bevitt zsír ne rakóejon le.... Meg persze emellett mozgok is! :)
2012. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!