Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt a nyár, szeptemberig...

Itt a nyár, szeptemberig 30-40 kg-tól szeretnék megszabadulni. Tanácsokat, tippeket várok, és normális válaszokat. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Az 'ilyen nincs, lehetetlen ennyi idő alatt ennyit fogyni, hülyeség' válaszokat mellőzzük ha nem probléma. Ha nem tudnám, hogy lehetséges, akkor nem kezdenék bele. Kérlek segítsetek, 113 kg-ról 75-80-ra szeretnék lefogyni szeptemberig. Mit tegyek? Sajnos erre nincs lehetőség kondira, ilyenekre.. Bármit megteszek a fogyás érdekében, bármit!
2012. jún. 20. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nézd az MTV-n a "valaha kövér voltam" című műsort. Mindegyik túlsúlyossal 3 hónapig foglalkozik a műsor, plusz egy év múlva visszanéznek, hogy mi lett velük. Némelyikük leadott 3 hónap alatt 30 kilót, sokan még tovább fogytak egy év alatt. A műsorból ellesheted hogyan változtattak az étrenjükön.
2012. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

sportolj, amennyit csak tudsz!

nekem csak 5-10 kilót kellett leadnom, amikor fogyóztam, de semmi étrend váltás nem volt, csak betartottam a napi 5szöri étkezést, és keveset ettem sokszor.viszont rengeteget sportoltam. előtte nem szerettem futni, fél erc után rákvörös fejjel lihegtem, de heti 4-5 futás után már a fél órát is bírtam. kb 2 éve sikerült leadnom így 7 kilót, és egy kiló sem jött vissza ugy, hogy már nem futok . sok sikert!

2012. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! a futással annyi bajom van, hogy csinálnám, de a sípcsontom annyira megfájdul, úgyérzem szét akar törni, miért van ez? talán, mert bele kell jönni? de akkor is kibírhatatlan fájdalommal jár. ja, még egy kérdés.. a napi 5x kisebb étkezés az anyagcsere miatt kell? erre soha nem kaptam még választ.
2012. jún. 20. 15:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, és azért is hogy ne raktározza el a szervezeted, megnyugodjon, és tudja hogy mindig kapni fog ételt.
2012. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
a sípcsontfájdalom szerintem a hirtelen nagy megterheléstől lehet. először csak max 5 percet fuss, talán akkor jobb lesz (én is először ilyen 3-4 perceket futottam)
2012. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5 perc futás semmi, legalább 30-40 perc intenzív közepes terhelésű testmozgás kell, hogy zsírból fogyjon, ha nem bírod, akkor először csak gyorsan sétálj legalább 1 órát,vagy biciklizz, esetleg kocogj, a lényeg hogy ne 5-10 percet, később majd futsz ha már bírod.
2012. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem felváltva fuss és sétálj, úgy jó. Amúgy ez baromság, hogy a zsírbontás csak 30-40 perc múlva indul be. Nem a futástól fogysz, az csak felgyorsítja az anyagcseréd. A kevesebb kalória bevitel miatt kezdesz el fogyni mivel, mivel a szervezeted elkezdni lebontani a zsírkészletedet. A gyorsabb anyagcsere pedig nem azt jelenti feltétlen, hogy percenként wc-re jársz.
2012. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a futás csak az anyagcserére van hatással, akkor ennyi erővel otthon is iszogathatná a kávét/zöldteát..
2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van. :) Arra céloztam, hogy nem úgy kell bemérni a futást, hogy 30-40 perc után kezd el beindulnia zsírégetés az előtte is és utána is történhet, az a bevitt tápanyag mennyiségtől függ. A futásnak rengeteg pozitív velejárója van.
2012. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De 5 perc alatt akkor sem a raktáraiból fogja előszedegetni a szükséges energiát, 5 perc alatt maximum az előtte megevett túrós derelyét fogja felhasználni.
2012. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!