Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételekben magas a...

Milyen ételekben magas a fehérjetartalom, de emellett alacsony a többi?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ilyen ételeket sorolni?

Köszönöm!


2012. júl. 1. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm szépen! Milyen jó kis táblázat.
2012. júl. 1. 22:46
 3/8 A kérdező kommentje:
Uramég. Galamb???????? Azt valaki megeszi??? Éti csiga, békacomb.... bekönnyeztem....
2012. júl. 1. 22:47
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Persze, hogy megeszik. Galambot sokan esznek, még tenyésztik is pl. vidéken Magyarországon is. Békacombot úgyszintén. Éti csiga nem jellemző, az francia mánia...
2012. júl. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Élettan gyakorlaton, amikor békát boncoltunk, (egészen pontosan béka-ideg izom preparátumot) nekem szabályosan összefutott a nyálam, amikor megláttam a békacombot. Nagyon szép és gusztusos hús.


Meg is jegyeztem sajnos, hogy legszívesebben kisütném egy kis borssal, meg fokhagymával... de a mérőtárs csajaim nem díjazták az elképzelésemet :D úgyhogy írhattam egyedül a jegyzőkönyvet a hisztéria miatt :(

2012. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
El nem tudom képzelni, hogy én ilyet egyek... még a csirkehústól is elmegy néha az étvágyam.
2012. júl. 2. 12:24
 7/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ki főz nálatok otthon? :DDDDD
2012. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még csak 15 vagyok, szóval Anya. :-) Mire feleség leszek megbarátkozok a húsokkal... :D
2012. júl. 3. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!