Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék?

Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és ehhez 49 kiló. De nem tudok hízni. Minden nap eszek édességet, pl tortát, süteményt, fagyit, jégkrémet, van, hogy naponta többször, meg chipset, kekszeket, spagettit, pizzát, szendvicset, péksüteményt stb, szóval csak ilyeneket eszek, és nem hízok. :( Nagyon vékonynak találom magamat, voltam már orvosnál, de azt mondta, egészséges vagyok, csak gyors az anyagcserém.
2012. júl. 2. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sok mindent nem tudsz tenni..én se igazán tudok hízni pedig állandóan eszek és az elmúlt 10 évben 4-5 kg-t szedtem magamra. (10 éve 14 voltam, szóval mellé még nőttem is..)

Bár én veled ellentétben ezt áldásnak élem meg.

Nem tudom hány éves vagy, de ha fiatalabb korosztályba tartozol akkor ez valószínűleg - lehet, hogy csak minimálisan-, de változni fog.

2012. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
erre a problémára az általam ismert egyetlen dolog, az izomtömeg növelés. (nem érzed majd magad annyira vékonynak és egészségesebb mint vackokat enni)
2012. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

23 vagyok és lány.


Azért body builder sem akarok lenni. :S

2012. júl. 3. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!