Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csíkos lett a fenekem, pedig...

Csíkos lett a fenekem, pedig fogytam! Mitől?

Figyelt kérdés

Fogytam 5 kg-ot. Lassú fogyás volt, nem siettem sehová. mellette heti 5ször mindig futottam is 1 órát. Így 3-4 hónap alatt lement ez az 5 kg.


Max még 1-2 kg felesleg van rajtam zsírban, is már csak a fenekemen, combomon.

Tehát a fogyásom sikeres volt, életmód váltással és mozgással értem el. Mégis, pár napja vettem észre hogy csíkos a fenekem.... Egyértelműen van ott még kis narancsbőr a fenekemen, de ezelőtt nem voltak ott csíkok....


Mitől lehet ez és mit tegyek ellene? Súlyzós edzés segítene a dolgon? nagyon csúnya.


23l



2012. júl. 3. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Csíkos lett a fenekem, pedig fogytam.

Hát ezért.

2012. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ne fogyjál többet mert akkor csak több striád lesz , idővel elhalványul , használjál rá krémet !
2012. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam hogy a csíkok hízástól, hirtelen megnyúlástól alakulnak csak ki.


Tehát annyit fogytam hogy nem tudott igazodni hozzá a bőröm? De lassan fogytam, megfelelően táplálkoztam, mozogtam, ittam.... nem 20 kg-ot dobtam le, hanem 5-öt, és a fenekem is kb 2 cm-el lett kisebb....


Ezek a minimális dolgok után nem tudott alkalmazkodni a bőröm?


És ha súlyzózok az segítene a dologban?

2012. júl. 3. 12:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha meginnál minimum napi 3 liter vizet - ilyen hőségben akár 4-et -, az segítene, mert hidratálná és rugalmasabbá tenné a bőröd.
2012. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fogyással a bőr nem mindig áll vissza, megnyúlik, csíkos lesz miegymás.. A súlyzó az mire? Fenekeddel súlyzóznál?

A csíkok már ott maradnak, legfeljebb halványulnak. Krémek, feszesítők stb.

2012. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Napi 4 liter a minimum nálam. 3 az alap, és 4-4,5 ilyen melegben. Szóval a vízzel semmi gond nincs.


Súlyzót arra gondoltam, hogy fenék, comb gyakorlatokat végeznék, így lenne izom ami kitöltené a fenekem bőrét rendesen.


Krémekben nem igazán hiszek....

2012. júl. 3. 12:14
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Van egy elméletem amin em biztos, fogyástól nem leszel csíkos de lehet hogy azért szakadt a bőr mert veszesebb lett és izom is került alá, vagyis tuti jó popsid van.
2012. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogyastol a striak ugyanugy kialakulnak mint hizastol. Nekem is igy volt anno amikor fogytam. Ez legyen a legkisebb gond ha mar elerted amit szerettel volna, bar a kremek, es az ido tenyleg segit.
2012. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 4 kg fogytam és nekem is csíkos lett a combom és az oldalam is.. ez a fogyástól van.. teljesen elmúlni szerintem sosem fog.. de tényleg elhalványul majd.
2012. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia, sajnos striáid lettek, ezek fogyásnál és hízáskor bármikor megjelenhetnek. Igazságtalan, hiszen tényleg ügyesen fogytál.

A lényeg, hogy nem kéne többet fogynod, felejtsd el! Próbáld ki a kavitációs kezelést, az segíthet rendbehozni a bőrödet.

2012. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!