Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát viszek be a...

Mennyi kalóriát viszek be a szervezetembe ezzel az "étrenddel"? Elég keveset eszek.

Figyelt kérdés
Naponta van hogy csak egy 1dl-s yoghurtot eszek meg amibe egy ek. müzlit teszek. Ezt reggel. Ha megéhezem, akkor délután egy 3 dl-es pohárban szoktam salátát csinálni, ami a feléig ér, a 175g natúr yoghurt, meg mártáspor vagy öntet vagy nem tudom mi a neve. És ezzel el vagyok egész nap. Sokszor nem éhezem meg és akkor csak a yoghurt-ot eszem. 14 éves lány vagyok.
2012. júl. 3. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
tudtátok h a hirtelen harag az lehet betegség jele is? például ha nem eszel normálisan...? de fura:D
2012. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, le akartam fogyni, egyre kevesebbet ettem, a végén már nem is voltam éhes úgy összeszűkült a gyomrom. AZ egy dolog hogy nem érzed hogy éhes vagy, de a tested működéséhez több táplálékra van szükséged. Ha máshogy nem megyképzeld azt, hogy a tested olan mint egy autó: ha nem raksz bele üzemanyagot nem működik. Nem csak azért kell enned mert éhes vagy, hanem azért hogy szépen nőjél (hiszen csak 14 vagy) szép legyen a hajad (nekem pl hullot mikor alig ettem, mert a test ilyenkor fontosabb feladatokra használja azt aa kevéske ételt amit kap) stb.


Egyél olyan ételeket amiket szeretsz! Biztos van olyan, amiből könnyebb megenned egy szép adagnyit!

Ez nagyon fontos mert igen veszélyes tud lenni ez!

2012. júl. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jò neked.;-)

Èn 2 òránként éhes vagyok,ìgy nem tudok rendesen fogyòzni,pedig nagyon kéne.:-$

168 cm,71! kg :-(

17/L

2012. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igazából ehetnél többet, de van aki még jobban nélkülözik.

Példaként említeném Bartos Cs. Istvánt, a a tanyavilág emblematikus figuráját. Az ő átlagos reggelije:

http://www.youtube.com/watch?v=_Tw0JeiFEfo

És a vacsorája:

http://www.youtube.com/watch?v=LrVNlitzIhA

2012. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, amit az előbb írtam, részben helytelen, a reggelije valójában az ebédje :D
2012. aug. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!