Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakran járjak kondiba...

Milyen gyakran járjak kondiba és milyen gyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés

Mindenhol van most rajtam felesleg, de hasról általában gyorsan lemegy, inkább popóval és lábakkal vannak problémák. Kb 10 kilót szeretnék fogyni. Ugye nem fog az történni, hogy marad rajtam a zsír és amellé jön még izom is?

2 naponta gondoltam járni, de nem tudom igazából hogy lenne jó, szívesen járnék naponta is, ha tapasztalt emberkék azt mondják, hogy úgy nem rontok el semmit :)

Köszi a segítséget

20/L


2012. júl. 3. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

mondjuk akkor nem értem miért ide,a téveszmék birodalmába tetted fel a kérdésed a sport mozgás helyett?

szerencséd,hogy én válaszolok:).

ezzel kezdheted,videóval is bemutatják nézd meg-

[link]

vagy

[link]

ha marad az az étrend,amitől meghíztál,vagyis a tömegnövelő táplálkozás,akkor jöhet fel izom és a zsír marad.

ha meg diétát csinálsz,plusz a súlyzós és az aerob edzés-kocogás,ugrókötél,bringa-akkor meg testzsírt csökkentesz és feszesebb leszel.

[link]

[link]

2012. júl. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!