Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kilót letudok, hogy tudok...

10 kilót letudok, hogy tudok leadni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Már unom ,hogy kövérnek érzem magam 10 kilót szeretnék leadni és kicsit izmosodni?Ezt hogyérhetném el?Nagyonfontoss lenne. Ugy nemlenne jó hogy napi 3 szor eszem és csak zöldségféléket meg zsallámi hus ,fehérjékett és eből is menyit egyek? tudnátok segíteni?
2012. júl. 4. 10:05
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Kérdés az is, hogy most hány kiló vagy, mert nem mindegy, hogy az ember 100 kg-ból akar fogyni, vagy 60-ból, nyilván az utóbbi sokkal nehezebb. Egyébként 2 hónap alatt 10 kiló az reális. Sok újat nem tudok mondani én sem a recept egyszerű, kevesebb energiabevitel és mozgás egyenlő fogyás!


Inkább egyél napi 5x, hogy felgyorsítsd az anyagcseréd!


Reggeli valami szénhidrát - zabpehely tejjel, tükörtojás, abonett, puffasztott rizs ilyenek.

Tízórai gyümölcs, joghurt (lehetőleg natúr)

Ebéd zöldség, hús, kevés szénhidrát pl. 1 szelet csirkemell, tasakos barnarizs, vagy teljes kiörlésű tészta, sonkacsíkokkal, paradicsomszósszal, oregánóval.

Uzsi zöldség, saláta, joghurt, kefír

Vacsi zöldség, túró, ivójoghurtok stb.


Napi 2l víz minimum (szénsavmentes ásványvíz, a szénsav öregíti a bőrt) zöld tea cukor nélkül. és kerüld a koffeintartalmú italokat főleg ilyen melegbe.



lehetőleg délután már ne nagyon egyél szénhidrátdús ennivalókat. Az internet tele van fogyókúrás receptekkel, kedvedre válogathatsz változatosan. Zsírt, cukrot, fehérlisztet kerüld! Olajos magvakból nem árt néha néha.

És persze mozgás, fontos, hogy mozogj bár sokakkal ellentétben én (csak saját tapasztalatból mondom) úgy vagyok vele, hogy az embernek nem kell órákat mozognia az eredményért. Én anno úgy fogytam majdnem 10 kilót, hogy naponta kb. 20 percet tornáztam vagy kocogtam. Nem fáradtam el nem hajtottam magam halálra és mégis nagyon látványos eredménye volt. Mellesleg ha szeretsz enni, és szeretnéd, hogy könnyebb legyen megszokni a kevesebb energiabevitelt ajánlok valami étrendkiegészítőt is, de csak és kizárólag olyat ami 100% természetes eredetű növényi étrendkiegészítő!!! Én pl. a Perfect Six-et szedem. Nagy dózisú, tényleg hatásos és teljesen természetes.

2012. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt max 2 kiló az ideális, két hónap alatt 10 kilót lefogyni egyrészt hülyeség, másrészt veszélyes a szervezetnek. Mert nem bírná el,se a gyomrod,se a szíved,ráadásul ha nő vagy,egy ilyen ütemű fogyás a hormonháztartásodnak is odavágna. Ha jól akarod csinálni,és nem akarod visszaszedni,amit leadsz, akkor max 4 hónap alatt tudsz lefogyni 10 kilót. legyen egy kis eszed, 10 kilót 8 hét alatt leadni nagyon nincs rendben. nehogy elhidd,ha jönnek a piszkafa p.csák,hogy de,le lehet adni,ha nem eszel lisztet meg ilyeneket. a táplálkozásra oda kell figyelni,de mozogni kell... le lehet adni azt a 10est 8 hét alatt,de a kétszerese rakódik vissza,hisz a szervezet nem bírja. ennyi.
2012. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm

2. fiu vagyok.Azért akkrom leadni hogy tudjak menni focizni.

2012. júl. 4. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
hetente fél kg az ideális amit le lehet adni. 8*0,5 kg= 4 kg. Egézségesen, átlagosan. De ez függ pl az anyagcserédtől,magasság,testsúly mozgás kalóriabevétel stbstb
2012. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.Hetente 4 futok 3 szor meg errősitek.
2012. júl. 8. 14:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Amugy 170 cm magas vagyok kb és 71 kg.ezzen akkarok változtatni.
2012. júl. 8. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!