Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy a testalka...

Létezik olyan, hogy a testalkatom miatt nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Ha elkezdtem fogyókúrázni, de a családom folyamatosan csak lehurrog, hogy én úgy sem tudok lefogyni mert ilyen az alakom... És még megjegyzéseket is tesznek rá, meg azzal nyugtatnak h J.Lo- nak is nagy a segge mégis jól néz ki. Hát köszönöm szépen! Én nagyon szeretnék változtatni, bár nemvagyok valami nagydarab bőven van miből farigcsálni.

Előre is köszönöm az ertelmes válaszokat!



2012. júl. 4. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen géneket örököltél. Ha egy nincs egy kicsit se veszélyben az egészséged, akkor nem is kell fogynod! Egyébként hány centi vagy, hány kiló és hány éves? Lány vagy, vagy fiú?
2012. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen,fogysz csak nem látszik.De gyúrsz vagy úszol akkor egész jó dolgokat érhetsz el így is.
2012. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem azért, mert a családod azt mondja. Ne add fel, de ne is vidd túlzásba.
2012. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
158cm 50kg 19/L mondom, hogy nem vagyok nagydarab mielőtt lehurrognátok, hogy nem kell fogynom! De kell sajna bőven akad rajtam felesleg :( de kitartó leszek, csak néha már olyan elkeserítő. Amugy kb csak 4-5 kilotol akarok megszabadulni, nem sok de nagyon sokat valtoztatna...
2012. júl. 4. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Eszemben sincs lehurrogni, csak sajnos azt tapasztalom, hogy az olyan lányok is kövérnek látják magukat, akiknek valójában tökéletes alakjuk van.
2012. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Az adataidból is látszik, hogy egy dekát nem kell fogynod!
2012. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kevesebb tápanyagot viszel be mint amennyit elhasználsz (persze ch és fehérje megfelelő arányba) Emellett rendszeresen futsz, biciklizel akkor a szervezetednek muszáj fogynia. Hülyeség hogy nem, maximum akkor ha valami betegségben szenvedsz, ezt nem lehet génekre fogni.
2012. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, csak betegség miatt lehet az, hogy valaki nem tud fogyni. Egyébként bárki képes leszálkásítani.
2012. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De, mindenképpen tudsz fogyni, hacsak nincs valami szervi problémád. A testalkat csak azt határozza meg, hogy hol rakódnak le könnyebben a zsírpárnák, pl. hason vagy csípőn.A családod elég undokul bánik veled, rajtuk nincs véletlenül pár plusz kg?

Ha a fenekedet akarod formába hozni, akkor a következők jók: Rubint Réka vagy Bíró Ica DVD-k, Callanetics, Pilates, esetleg valami testkezelő gép otthonra (Forever Slim ultrahangos zsírbontó pl.)

2012. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!