Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi mennyi időt fussak, hogy...

Napi mennyi időt fussak, hogy két hónap alatt 10 kg-ot foggyak?

Figyelt kérdés
nem eszek édességet és kevesebb kenyeret eszek. És 10 kg szeretnék leadni futással. Mennyit fussak naponta? Hány percet?
2009. júl. 11. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom pontosan, mert nekem nincsenek ilyen gondjaim, de azt tudom hogy az eggyiik ismerősöm napi 5 km-ert fut és több kilót leadott két hónap allatt mint amennyit te akarsz, szóval egy probát megér.
2009. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti 3x-4x futok 5 km-t én is.
2009. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
második válaszoló, akkor te gyakorlatban is meg tudod mondani saját tapasztalatból, hogy mennyit fogyhatunk?
2009. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok: én másfél hónap alatt fogytam 4-5 kilót. hozzáteszem, én nem akartam többet, csak azt ami télem rámjött. A áplálkozásra sem figyeltem oda, ugyanúgy ettem azt , amit épp megkívántam ( késő este már nem). Viszont előtte nem sportoltam, így nekem ez a futás már önmagában sokat segített.

Ha te odafigyelsz arra , mit eszel, simán leadsz többet.

Ezt is tapasztalatból mondom. Egy ismerőssel futok, ő is ennyit fut mint én, 5 km-t heti 3x vagy 4x, de neki 10-12 kg-t kellett leadnia ( orvos tanácsolta neki), és kevesebb mint 3 hónap alatt leadta. Hozzáteszem, ő odafigyelt arra is, mit eszik.

2009. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!