Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy foggyak le 1 hónap...

Hogy foggyak le 1 hónap alatt? És mennyit tudok?

Figyelt kérdés
13 éves 162cm 60kg.segítsetek!!köszönöm:)
2010. márc. 23. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

ajha.. mért akar mindenki szinte egy "nap" alatt lefogyni?


mozogj, menj kondizni,esténként kocogni v futni, biciklizni, ha busszal jársz v kocsival suliba inkább sétálj!


reggelit mindenképpen egyél,mert az nagyon fontos


ebédelni gondolom a menzán eszel


vacsorára egyél nagyon keveset és ne túl nehezet, sok zöldség gyümölcs folyadék!


kerüld az édességet, ne egyél feleslegesen!

ne egyél sok zsemlét, kenyérfélét, mert azokban nagyon sok kcal van! és nagyon hizlal.

2010. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én mondjuk nemtom 13évesen 162centivel 60kg-ból mit kell lefogyni... Mondjuk lehet hogy csak szélesebbnek látod magad. Nekem meg pont hogy fordítva van. 69 kg vagyok, és sokkal vékonyabbnak látom magam. (persze abból is kell még fogyni :D)
2010. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Am. Énvok megint 2. sry hogy megint írok, de még1szer elolvastam az 1. kommentet. Nem is tudtam hogy a zsemle hízlal...
2010. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!