Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne teljesen lapos...

Hogyan lehetne teljesen lapos hasam?

Figyelt kérdés

nincs nagy hasam de a hasam alsó részén van egy kis felesleg. hogy szabadulhatok meg tőle?

170 cm 55 kg vagyok.

16/L



2012. júl. 9. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogyókúrával nem. Sportolni kell.
2012. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Székely Fia ***** válasza:
minden feleslegtől meg lehet szabadulni diétával, de lehet egyszerűbb heti 3-4 aerob vagy kardió edzést bevezetni
2012. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sportolj és majd formásodik szerintem vagy lemehetsz még 5kg-t és akkor eltűnik szerintem.
2012. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem tudom mennyire vagy a gyors és zsíros kaják híve de hagy fel ezekkel a kajákkal és sok gyümölcsöt és zöldséget egyél sokat igyál lehetőleg ne cukros löttyöt és este hat után ne nagyon nasizz és sportolj sokat kevés idő alatt meg lesz az eredménye !!! :)
2012. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj minden zsírt eltüntetni magadról, mert egyrészt attól vagy nőies, másrészt meg a peteéréshez is kell egy bizonyos mértékű testzsír. Ne ijedj meg egy kis pocitól!
2012. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vasald ki
2012. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!