Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fagyi jo a fogyokuranak?...

A fagyi jo a fogyokuranak? Hizlal?

Figyelt kérdés

valkitol hallotam h volt Rtl klubon a Reggeliben 1-2honapja

h elfagyasztja a zsirsejteket vagy valmi ilyesmi volt a tema


2009. júl. 11. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség és hízlal!
2009. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy fagyasztja. tele van cukorral és hízlal, ugyan úgy, mint bármely más édesség
2009. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
inkább szopogass jégkockát.gyorsítja a zsírégetést.ez igaz,de a fagyi cukros.hízlal.
2009. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor már megyek is fagyasztani a felesleges kilóimat:))) 3 gombóc fagyasztástól hány kilót fogyok?:)))) De jó lenne, ha igaz lenne, nyár végére csontvékony lennék:DD
2009. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat................de a jegkockat nem is tudtam,csak lehet a torokgyulladasom is lessz
2009. júl. 11. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
azt hallottad, hogy a fagyi nagyon hideg, ha megeszed a szervezeted több kcalt használ fel, hogy felmelegíttse ezért van az, hogy sokak fogyókúra idején jeges vizet isznak. szóval nem minden része kamu. de ha cukros jeges viszel be, azzal nem érsz el semmit.
2009. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!