Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar? Nem vagytok...

Titeket nem zavar? Nem vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés
először is én is duci vagyok és nem akarok bunkó lenni. én őszintén nagyon szégyelős vagyok és zavar hogy kövér vagyok . mikor a tükör be nézek mindig elgondolkozok azon hogy mért ettem annyit. De sokszor észre veszem hogy a velem egykorú lányok (14-15évesek) akik még akár nálam is ducibbak haspólóba, kis sortba vannak. én tök büszke vagyok azokra akik elfogadják hogy ilyenek de azért nekem ez tök furcsa hogy "kiteszi mindenét".

2012. júl. 10. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is fogadd el magad olyannak amilyen vagy, és legyél büszke magadra, mert szerintem nagyon szépek azok a lányok, akiknek háton fekve nem horpad be a pocijuk, hanem a bordájukkal egy szintbe van. Egyébként is, sokkal jobb a kisugárzása azoknak a lányoknak, akik úgy fogadják el magukat amilyenek! :)
2012. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Az rendben van, hogy mindenki elfogadja magát olyannak, amilyen, de a kövérség azzal jár, hogy az embernek elmozdulnak a belső szervei a helyükről, ez pedig - előbb-utóbb - rendellenes működéshez vezet. Nem értem, miért jó az embereknek, ha betegre eszik magukat...
2012. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az a baj, hogy sajnos sokan már akkor kövérnek mondják magukat, ha nem látszanak röntgen nélkül a csontjaik, nem úgy néznek ki, mint az anorexiások.
2012. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Azért a kedves társadalom senkitől sem várhatja el,hogy nyáron 40fokban hosszúgatyában járjanak a kövérek. Viszont én sem értem miért kell a legfeszülősebb olgokat felvenni.
2012. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy még senki sem hívta fel a figyelmüket, hogy ehhez nem megfelelő az alakjuk.

Viccen kívül én is ezt csináltam 14 évesen. Még annyira gyerek voltam, persze nem gondoltam magam annak, hogy eszembe sem jutott, hogy nem lapos a hasam, és nem is áll jól az ilyen holmi. Pedig megnéztem magam a tükörben is, de nem láttam rondának magam.

Szerintem még nem fejlődött ki teljesen bennük a jó ízlés, hogy milyen is a női test, vagy milyennek kéne lennie, milyen az ideáljuk, persze ez mindenkinél más.

Ezért hiszik azt, hogy jól mutatnak haspólóban.

Én később 1-2 év múlva már iszonyatosan szégyelltem a pár évvel azelőtti önmagam, hogy hogy voltam képes olyan cuccokat felvenni, meg a környezetemre is haragudtam, hogy miért nem figyelmeztettek.

De akkor egyszerűen nem láttam, hogy nagy a hasam.

2012. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én sem tudom magamat elfogadni:((( mikor bikinibe vagyok főleg akkor vagyok zavarba mert a csipőm széles combba eléggé husi vagyok és nem akarom h ilyen legyek de nekem ilyen az alakom sajnos:( (egyébként nem vagyok kövér) :)
2012. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tölts fel egy fotót, megmondjuk kövér vagy-e.
2012. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vaygok. Olyan 10 kiló feleslegem van, de nem merek rövid gatyót vagy szoknyát felvenni, inkább megsülök:(

Pedig sok nálam duibb csajt látok nagyon rövid nadrágban, és rajtuk én se tartom csúnyának, hisz meleg van, nem járhatnak bebugyoláva. De én nem érzem jól magam úgy sajnos(főleg a lábaimon van a fölösleg)

:(

2012. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Térdig érő szoknyát felvehetnétek.

Nehogy azt higgyétek, hogy kevésbé van melege annak, akinek 20 centivel feljebb ér a szoknyája.

2012. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én olyat se veszek fel, mert a vádlim nagyon vastag, a bokám viszont nagyon vékony, tök hülyén nézek ki.
2012. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!