Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzést csináljak hogy...

Milyen edzést csináljak hogy szép, lapos hasam legyen? SOS

Figyelt kérdés

16/L vagyok, és most nyáron az egyik ismerősöm(aki felnőtt) megszólt hogy babát várok-e??

:O:((

mi van??gondoltam, és elhatároztam, hogy fogyok 10 kilót, mert elegem van a beszólókból.

A hasam így néz ki kb.:

Az alsó részén undorítónak találom a bébihájamat, nincs nagy, de azt a részt hogy a pitlagba erősítsem???

Húzni lehet a bőrt rajta, mert pár évvel ezelőtt leadtam 22kg-ot, de a bőr nem ment vissza rendesen! SPORT rendszeresen van, személyi edzőhöz járok heti 3X és mellette imádok sokat sétálni, de az alsó hasam egyszerűen nem megy vissza!!

174cm vagyok és 73/74kg körül.

Az edzésen kívül otthon is végezzek valamit?


SEGÍTSETEK!!:(


2009. júl. 11. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

body.builder.hu alapismeretek.


ezt guglizd ki! Egyébként az étrendeddel van a gond minden bizonnyal.

2009. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de én nem testépítő akarok lenni, hanem csinos!!

az egész szar a testépítésről szól, és nincs egy épkézláb diéta, amivel FOGYNI lehetne, ÉS kímélő hasizomgyakorlatok.

Én nem bírok 200felülést megcsinálni egy huzamban!!

2009. júl. 12. 07:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom neked is a halfiléző kést, vágsz egy csíkot a hasadon és kinyomkodod rajta a zsírt! Kicsit fájni fog de nem kell hozzá felülés! Amúgy meg tanulj meg olvasni, te szerencsétlen! A zsíros bébihájadat nem lehet erősíteni, csak diétával tudod a zsírt leadni, valami nem stimmelhet az étkezéseddel!
2009. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Az előző válaszolónak mindenképpen gratulálok a modorához. Nekem is mindig ezt az oldalt ajánlják, de nem szimpatikus és nem is tartom normálisnak.


Szerintem Norbi. Olvass utána, vagy írj privátot, ha érdekel, hogy hogyan csinálhatnád, szerintem nagyon megéri.


L, 16 :)

2009. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de én nem testépítő akarok lenni, hanem csinos!!

az egész szar a testépítésről szól, és nincs egy épkézláb diéta, amivel FOGYNI lehetne, ÉS kímélő hasizomgyakorlatok.

Én nem bírok 200felülést megcsinálni egy huzamban!!"


Ebből látszik, hogy b*sztál elolvasni az alapismereteket, mert akkor nem írnál iylen homályságokat. Azon az oldalon le van írva a diéta, szálkásítás is. Csak ugye aki lusta és nem olvassa végig, az magára vessen. Még mintaétrend is van benne, mi az hogy nicns egy épkézláb diéta? Úgy le vannak írva az elvek is ezen kívül, ahogy sehol máshol az egész interneten. A legjobb oldalt kaptad meg amivel valóban lefogyhatsz.


Elmondom neked, ha olvasni és szöveget értelmezni nem tudsz akkor esélytelen hogy lefogyjál, és mégcsak nem is arról beszélek hogy kinézzél valahogy! Vagy ha nincs benned annyi kitartás h 4 oldalt végigolvass, akkor nemcsak a diétában vagy totálisan esélytelen, hanem az élet minden területén..


Hajrá, norbizzatok és várjátok a sültgalambot hogy a szátokba repül és eltűnik a felesleg.

2009. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

köszi a kedves hozzászólást, szeretjük norbit (:


ő a megmondója, hogy felesleg esetén az oldalon felsoroltaknak nem túl nagy értelme van.

2009. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, pont ő a megmondója, aki a saját módszerével lett szívbeteg. hajrá
2009. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem értem miért kell ilyen bunkó stílusban válaszolni,ez az oldal nem erre való.


Egyébként kitartás,lehet,hogy sok időbe telik majd,de egy szakképzett edző segítségével biztos lemegy majd az alsó hasad is!Én is most kezdtem személyi edzőhöz járni!


Pusz!

2009. dec. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!