Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nyár végéig (legalábbis...

Ha nyár végéig (legalábbis addig ameddig elnem érem a kívánt testsúlyt) diétázom akkor ugye a mellemből is fogyni fogok?

Figyelt kérdés
még igencsak fejlődésben van a szervezetem(13 éves vagyok) és ugye most áll be az alakom meg ilyenek...és tudom hogy ezek a nagy fogyókúrák az én szervezetemre károsak..csináltam ilyen gyilkos fogyót kétszer és magamon észrevettem hhogy nem inkább csak rontottam vele...ezért amit most szeretnék csinálni azt én úgy hívom "gyerek diéta" szóval oda figyelek mit eszek édesség tabu meg mikor eszek ilyenek...és a mellem koromhoz magasságomhoz képest olyan orbitálisan nagy hogy azt szerintem nem tudjátok elképzelni...és úgy gondolom hogy igen csak sok rajta a zsír ezért ugye akkor fogynék onnan is?
2012. júl. 11. 00:21
 1/3 A kérdező kommentje:
meg azt kihagytam hogy ugye a diéta mellé rengeteg sport...
2012. júl. 11. 00:26
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:

1. 13 évesen TILOS fogyókúrázni. Ne legyél lusta, később megköszönöd még magadnak, hogy elkezdtél sportolni. ÉTkezz egészségesen. A cukrok elhagyása egy dolog, de nem csak az édességeket, hanem a cukros üdítőket is el kell hagyni. Semmi gyorskaja, és nehogy cigizz!


2. A melled még nem tudhatod, meddig fog nőni. Egy biztos, hogy az állandó melltartózás csak löttyedté teszi, így amikor lehet kerüld a melltartó hordását. Táplálkozz az 1. pontban leírtak szerint egészségesen, és elegendő tápanyagot, mert ha "fogyózni" kezdesz, azzal teszel igazán kárt és talán sose lesznek szép melleid, de vonzó tested se nagyon lesz... A mell mérete genetikától függ, néha fogamzásgátló szedése miatt nő de az is lehet, hogy csökken (de erre 13 évesen még gondolni se merj, a szexre se!)


3. "Nyár végéig diétázom" --> Egy életmód nem csak a nyár végéig tart! Az életmód azért életmód, mert folyamatosan veled együtt változik és tart. Ha te most nyár végéig csinálsz egy adott életvitelt, majd a nyár végén megint elkezded magadba tömni az édességet, nem mozogsz semmit, akkor pont olyan leszel, mint előtte. Mindig az életmódod határozza meg azt, ahogy kinézel! Ezt jól vésd az eszedbe! Határozd el magad, döntsd el, hogy mit szeretnél és aszerint élj, sportolj és táplálkozz!

2012. júl. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:

Ezt elfelejtettem:

Az étkezés alapjait és a sportok formáit, illetve, hogy milyen célért mit kell csinálni, azt itt megtalálod:


[link]


ui: mivel még gyerek vagy, így szükséged lesz a szüleid támogatására ahhoz, hogy életmódot válts. Beszélj a szüleiddel, kérd meg őket is, hogy változtassanak az életvitelükön. Mondd meg nekik, hogy ha megteszik, nem lesznek többé fáradtak a munkában, nem lesznek betegek csak évi egyszer talán, de az se valószínű. Csupa előnnyel jár, ha átállnak arra az étkezési rendszerre, amit az oldalon leírnak. Ez az egészségről szól!


Ja és nem feltétlenül drágább egészségesen étkezni, mint ha nem tennétek.

2012. júl. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!