Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sokat, tényleg sokat ettem...

Ha sokat, tényleg sokat ettem reggelire, akkor a nap folyamán ez igy jó ötlet?

Figyelt kérdés
Valóban elég sokat ettem, lelkiismeret furdalásom is van miatta. Azzal rendbe hozhatom a dolgot, ha még azért kicsit ebédelek, majd elmegyek zumbázni, utána pedig semmi vacsi? Tudom, nem a legegészségesebb mód, de tényleg rosszul érzem magam emiatt. Egyébként heti 5x edzek.

2012. júl. 12. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
A reggelit a nap végére már "elégeted".
2012. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mit és mennyit ettél, ami olyan sok?
2012. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, köszönöm, ez megnyugtatott :)

2.: még leírni is szégyellem, csak néha rám jön az ehetnék, pedig egyébként az egészséges életmódra törekszem. Nos akkor: megittam a szokásos tejeskávémat, amibe kiflit mártogattam, ezen nem volt semmi, nem volt megkenve sem. Aztán rájöttem, hogy még mindig éhes vagyok, szóval még egy ilyen kifli, csak az már megvajazva, mellé 3 pirítós + 1 nem pirított toast kenyér, szintén vajjal megkenve...:/ Tudom, hogy nem kellett volna ennyit...

2012. júl. 12. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
te anorexiás vagy.. pár szelet kenyéren drámázol ennyit, hogy leírni se mered???? jóég... ez konkrétan semmi.. ne essünk már túlzásokba. nálam ez fogyó előtti időkben egy laza kis rágcsálnivaló mennyisége volt...
2012. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet, hogy van valami baj velem, csak tudod nagy a nyomás, minél tökéletesebb akarok lenni, mert egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal, és tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen ezen a világon, de én így kompenzálom. Ha ez nem a jó út, és valószínűleg nem az, akkor kérlek segíts nekem...

Számomra azért tűnt soknak, mert egymás után ettem, úgy éreztem nem kellett volna, hiszen mégiscsak 2 db kifliről van szó, 4 db kenyérről és elég sok mennyiségű vajról, nekem úgy tűnt, hogy eléggé egészségtelen a dolog, ezért is volt bűntudatom...

2012. júl. 12. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a reggelid egy nagy nulla volt? Gyakorlatilag csak szénhidrátot ettél. Fehérje meg sehol. Továbbá az sem jó, ha nem eszel semmit délután, mert reggel többet ettél. Az emberi szervezet nem így működik. Felkeléstől lefekvésig enni kell, fehérjét, szénhidrátot is egyaránt. A sport jó, de rossz étkezés mellett a hatás sem ugyanaz.
2012. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!