Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mielőtt elkezdek edzeni...

Mielőtt elkezdek edzeni érdemes lediétázni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és kicsit alakitani szeretné magam.. és kicsit pocakos vagyok, nem nagy télleg csak egy nagyon kicsi de engem zavar :s és azt hallottam hogy testépítés előtt érdemes lediétázni.. Ez ennyire igaz? Megköszönném ha adnátok tippeket (:

2012. júl. 12. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Diétázz és közbe sportolj! :) Az úgy nem jó h előbb lefogysz utána sportolsz hanem diéta közben kell! :)
2012. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké :D
2012. júl. 12. 21:46
 3/6 A kérdező kommentje:
és diéta után étrendkiegészitő jöhet?:D hogy gyorsabban fejlődjön az izom.. vagy valami más tipp(?) :D
2012. júl. 12. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy itt a katyvasz a fejedben, közben is kéne tápkieg hogy ami van kevés izmod, ne épüljön le teljesen a diéta alatt, de amúgy ajánlom a Sárga kapszulát, olvasd el és tisztában leszel az alap dolgokkal. jah és ingyéé letölthető.
2012. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi (:
2012. júl. 12. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig felesleges a tápkieg amég az alapokkal nem vagy tisztában. Először is étrend kell diétához és az azt követő tömegeléshez is, hiába vennéd a kiegészítőt ha nincs étrended.
2012. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!