Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is hatásos a...

Szerintetek is hatásos a zumba? Ilyan alakon is formálna? (Rakok képet, hogy kb:milyen vagyok most, és milyen szeretnék lenni)

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja diétázom,és futok ill. egyéb gyakorlatokat is csinálok.Most kaptam egy kis pénzt,és szeretném zumbára költeni.Utánajártam,és ajánlották is,de azért érdekelnek a tapasztalataitok! :)


Köszönöm!



2012. júl. 13. 17:39
 1/10 A kérdező kommentje:
[link] Ugy nézek ki kb:mint a csajszi a this is hot felírat alatt... :/
2012. júl. 13. 17:40
 2/10 A kérdező kommentje:
[link] És ilyen alakra vágyom...Addig küzdök még nem lesz ilyen!
2012. júl. 13. 17:43
 3/10 Székely Fia ***** válasza:
a négy hónap diéta, és futás már biztosan meglátszik, ha jól csináltad. felesleges zumbára járni, főleg, ha így is fogysz. nem tudom, mennyit szoktál futni, hosszabbítsd meg a távot, vagy az időintervallumot, hatásosabb lesz, de zumbára is eljárhatsz
2012. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen látszik,de most valahogy ugy érzem,hogy megálltam...Igazából már nem fogyni szeretnék,mert szerintem már a 183/65 jó,hanem szálkásodni,vékonyodni,és ezért gondoltam,hogy valami mást is be kéne iktatnom.Akkor növelem a távot is,és köszönöm! :)
2012. júl. 13. 18:00
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha a zumba nem is olyan jó javasolhattok mást is! :)
2012. júl. 13. 18:01
 6/10 Székely Fia ***** válasza:
én bátran ajánlom a kondizást, rendes súlyzós edzést. nagyon szép alakot lehet vele kialakítani, nem kell félni a súlyzóktól, nem leszel túl izmos, inkább kicsit tagoltabb, formásabb leszel.
2012. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első csaj sokkal csinosabb...
2012. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szálkásítás fogyást jelent.
2012. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk itt a fittnes centerbe van ilyen ágyúgolyós edzés az nagyon szuper az izmosításra, erősítésre, formálásra...szerintem nézz utána h a környékeden van-e ilyen
2012. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 S1mone válasza:
100%
Szia!Lehet én leszek az első,de nagyon ajánlom a zumbát!Az egyik (szerintem leglényegesebb dolog),hogy a zumbánál nincs fájdalom,nincs még 10 emelés,stb..mint az aerobicnál.Az egész órát élvezni fogod,csak ne legyél merev,nyugodtan engedd el magad,ha sikítani akarsz sikíts,ha ugrálni ugrálj.A másik,hogy a zumba nemcsak fogyaszt,hanem szupernőies önbizalmat is ad,ami legalább olyan fontos,minthogy jól néz ki.Nekem bevált,már 2,5éve nem tudom abbahagyni,teljesen függő vagyok.Mindenképpen próbáld ki és ha az első órán a koreók bonyolultnak tűnnek,ne add fel!Egy hónap után már úgy fogsz mozogni,mint egy riói táncos,garantálom:)sok sikert hozzá!
2012. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!