Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék augusztusig kb...

Hogyan tudnék augusztusig kb 5 kilót leadni mindenfêle szerek nélkül?

Figyelt kérdés

Most 62,5 kilò vagyok, szeretnék olyan 57-58 lenni. A magasságom 1,75m. Milyen bevált edzőtermi edzést ès diétát tudtok ajánlani??? 17/l

Köszönöm!



2012. júl. 8. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
én most a 90 napos diétát csinálom. 4nap után egyből 1kg lement.:)) nekem ez szokott használni.
2012. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta +aerob edzés

Ha 5kilót nem is de 3-4et leadsz addig. Bár mivel az első 2hétbe kiüríted a felesleges salakanyagokat és vizet ezért talán lehetséges az 5kg.

[link]

2012. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A leghatékonyabb edzés a Bodyrock!! www.bodyrocktv.hu itt találsz videókat, amik rövid ideig tartó intervallumedzések ,de nagyon hatásosak és az eredmény 1 hónap után észrevehető, este járj el futni is, elég negyed óra közepen tempóval , majd a végén az utolsó 30 méteren gyorsiits a tempón , igy több kalória ég el. Emellett táplálkozz egészségesenk: vagyis egyél sok gyümölcsöt és zöldséget , fehér lisztből készült termékek helyett teljes kiörlésüeket, ha teheted sovány csirkemellet sokszor fogyassz vacsorára vagy ebédre , mert nagyon kevés kalória van benne. Persze akkor sincs tragédia ha becsúszik egy rakott krumpli vagy egy pörkölt , mert a hangsúly a kis adagokon van (a kistányér jól jöhet ilyenkor) !! Ha nagyon kiivánsz édességet akkor egyél Norbi pudingot vagy norbi rudit , esetleg a péksütijeit amikben nincs cukor és fele fehér-fele barnalisztból készül iigy még egszségesnek is mondható , de azsem baj ha somlói galuskát eszel , csak legyen kis adag ( napi 1200 kcal körül egyél) Ha ezeket betartod , a heti -1 vagy akár -1,5 kg garantált! Ez hosszúnap tünik és lassúnak , de ha kiszámolod akkor augusztusig akár 3-4 kiló is lemehet! Sok sikert és kitartást! Ja és rendszeresen mérd a súlyod és ha nagyon akarod akkor centikben is mérheted. Majd irj hogy ment !
2012. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat. Utolsó hozzászóló: reggelire mit ajánlatos enni ennél a módszernél?tejtermékeket?müzlit?
2012. júl. 8. 19:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn kezdtem, máig, azaz csütörtökig kb 1 kg-t adtam le, kicsit többet :) mindennapos edzéssel és csökkentett kalóriabevitellel:)
2012. júl. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!