Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány éves kortól érdemes a...

Hány éves kortól érdemes a fogyózás?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok és nem vgyok megelégedve a súlyommal Csakhogy ha növök akkor akkor is fogyok ha mellette nem fogyózok?
2012. júl. 16. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Addig, amíg növésben vagy nem ajánlott csak extrém túlsúly esetén. Ez 16-18.


11 évesen csak arra kell ügyelned, hogy ne egyél szemetet és ne egy felnőtt adagját told magadba, hanem annál sokkal kevesebbet.


Emellett pedig mozogj! Bicikli, tánc, úszás... bármi, amit szeretsz.


És éjjel aludj, az is hozzájárul ahhoz, hogy szép és csinos legyél! ;)

2012. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen kövér vagy, mert ha nagyon nagyon nagyon, akkor tök mindegy hány éves vagy muszáj fogyóznod, ha meg csak egy kis súlyfelesleg ami nem olyan problémás hamar kinövöd, csak ne tömd két pofával a kaját.
2012. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vészes csak egy kicsit több a kelleténél. Ilyenkor kb 45 kilonak kell lenni és olyan 51 körül vagyok de nem is vagyok magas annira egy kis alakom már van is. De amugy futni szoktam néha menni de furcsán mindog este éhezek meg.Egyébként kösui a válaszokat.
2012. júl. 16. 00:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos B-s a vércsoportod, nekem is az, este vagyok kajás csak, napközben inkább csak folyadék kell.:) Nőni fogsz még néhány centit, az megnyújtja az alakod, de persze a medencecsontod és a vállad szélesedik még.
2012. júl. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogyózni szerintem senkinek nem ajánlott.A nevében is benne van, hogy az egy kúra, ideig-óráig csinálod, lefogysz pár kilót, utána ha visszatérsz a régi étkezésedhez, ugyanúgy visszajönnek a kilók. Életmódot kell váltani!
2012. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben én úgy kezdtem csinálni h egy hétán kb 3 szor elmegyek futni, emellett kevesebb zsíros ételt és szénhidtrátot eszek nem az h egyáltalán nemeszek. az ugy jo?
2012. júl. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!