Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A káposztaleves tényleg...

A káposztaleves tényleg fogyaszt? Ettetek mellette mást is? Mennyit ettetek belőle naponta? Mennyi idő alatt mennyit fogytatok tőle? Tornáztatok mellette?

Figyelt kérdés
Minden érdekel a levessel kapcsolatban, még receptek is.
2012. júl. 16. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Én 2 napig bírtam, reggel délben és este is azt ettem, mást nem. Második nap végére nagyon rosszul voltam tőle. Eddig nem volt problémám egyik összetevőjével sem.

Szal. én feladtam s abbahagytam az egészet. Ha rágondolok a levesre már rosszul vagyok :)

Azért remélem nem vettem el a kedved, sok szerencsét és sikeres fogyást kívánok.

2012. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem itt kérdezgetnél, hanem beírtad volna a gugliba, akkor első helyen adta volna ki ezt a találatot (és még 56200-at):

[link]

Ebből megtudhatnád, mit ehetsz mellette.


Mellesleg: csodák nincsenek. Nem úgy működik, hogy zabálsz összevissza, és a leves elégeti helyetted a felesleges kalóriákat, hanem úgy, hogy teleeszed magad alacsony kalóriatartalmú levessel (így nem leszel éhes), viszont mellette alig eszel. Így kalóriadeficit (meg napi wc-zés) jön létre, + a káposztának vízhajtó hatása is van. Ebből jön össze az ígért kilók egy része.

Viszont pont olyan, mint minden más megvonásos (és víz- és hashajtáson) alapuló diéta: amint megint úgy eszel, mint eddig, ugyanúgy hízol, mint eddig. Csak egy picit gyorsabban.

2012. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szép alakhoz izmok kellenek.Az izmoknak fehérje kell,különben leépülnek.Ebben a levesben meg csak zöldségek vannak.Ha csökken is a súlyod,akkor az vagy izom vagy víz.Sokkal jobb,ha napi 5x eszel kisebb adagokat,és mellé sportolsz valamit.Ajánlom a futást,biciklizést és az aerobicot.
2012. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csináltam vagy 2 hétig egyfolytában, mást nem ettem mellette. (Anorexiás korszakomat éltem, előtte sem ettem 2 almánál többet egy nap)

Borzasztó íze van, és ha hirtelen állnál át rá, normális étkezéshez szokva, tuti rosszul lennél.

2 hét után rá sem bírtam nézni a káposztára és még most, 3 év után is kiráz a hideg, ha arra a levesre gondolok....

Utána ráálltam a Frosta sárgarépa-karfiol-brokkoli keverékére, vízben megfőztem, vagy megpároltam és kb. ugyanannyi kalória, mint az a borzadály. (+jó íze van)

2012. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A levesnek egyébként jó íze van, csak meg kell sózni. Anyukám csinálta meg magának, én ettem meg az egészet (normál levesnek, második előtt). Nagyon jó zöldségleves íze van, ha normálisan sózzák. A sózás nem gátolja a fogyókúrát, csak vizet köt meg. A levessel meg vízhajtás is a cél, ezért írják, hogy ne sózd.

2.

2012. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Azért gondoltam erre a fogyókúrás módszerre, mert így is alig eszek, napi 5-10km biciklizek, kertet művelek, gyerek után rohangálok, háztartást vezetek, de mégsem fogyok. Húst szinte csak csírkét eszek, azt is grillezve, vagy halat. csokit nem eszek, kávét egy cukorral, inni csak vizet iszok, néha egy pohár tejet. Sajnos a "nagy dolgokkal" is problémám van, hetente egyszer vagy maximum kétszer, de akkor jó hetem van.Gondoltam kipróbálom hátha segít, ha nem akkor nem tudom mit tegyek. Már annak is örülnék, ha az emésztésem egy kicsit gyorsabb lenne tőle. Nem tudom bármi csak valami legyen. Persze a cél, hogy fogyjak legalább 5 kilót.

2012. júl. 16. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, hogy beragadtam. Étkezésre figyelsz, mint írtad, akkor csak a mozgással lehet a gond.

A sok rohangálást már megszokta a szervezeted. 3 hete kezdtem el Rubint Réka 20 perces edzéseit (kicsit irritál Réka hangja, de szépségért meg kell szenvedni:D) és lement 6 kiló. Ha van 20 perc szabadidőd valami ilyesmi a leghatásosabb.

2012. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!