Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy egészséges hízáshoz...

Ez egy egészséges hízáshoz milyen volt?

Figyelt kérdés

reggeli: 1tökmagvas-magvas barna buci és egy szezámmagvas-barna kifli 5szelet csirkesonkával, 3 szelet sajttal, mindegyik megkenve kenhető sajtkrémmel 1paprikával, 2 db paradicsommal

ebéd: 3db közepes méretű petrezselymes krumpli, 1 szelet roston sült csirkemellel fűszeresen, 4db kovászos uborkával

uzsonna 250g zsírszegény túró 1 marék szederrel

vacsora egy adag petrezselymes rizs gombás-zöldborsós-sertésraguval(kb 3ek) 2db kovászosuborkával, 4db paradicsommal és kígyóuborkával

168/48


2012. júl. 16. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Istenem,de irigyellek,hogy híznod kell!!!! Amúgy szerintem reggeli jó,ebéd lehetne még egy szelet hús,uzsonna jó,vacsora is jó szerintem.bár gyümölcsöt ennék én a helyedben reggel,meg mivel neked híznod kell egy két csoki,süti néha belefér.
2012. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod

igen gyümölcs sokkal több szokott lenni, csak vendégség volt és mind elsütöttük:)

ne irigyelj koplalással fogytam 3hónap alatt 25kg most szörnyen nézek ki és nem vagyok jól sem

2012. júl. 16. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ebédre,és vacsira ehetnél többet,nem csak 3 evőkanállal.. amúgy jó.
2012. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bárcsak a helyedben lehetnék! :D olyan örömmel ennék mindent :D
2012. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából jó, a csirkemellsonka egészségtelen, a zsírszegény túró meg vicces.
2012. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez így, de én a helyedben meginnék napi 1-2 pohár házi tejet ha van lehetőséged, illetve hasznosak még az olajos magvak és az aszalt gyümölcsök, mindkettő egészséges, de kalóriadús.
2012. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. júl. 20. 09:13
 8/8 anonim válasza:
Szia. egy cipőben járunk, én is hízni szeretnék már rég óta :( aki azt hiszi, hogy hízni jobb mint fogyni, nagyon téved. Nagyon rossz úgy magadba erőltetni a kaját, hogy nem is kívánod. Kérdező: amit kiírtál hízókúrát, majd én is kipróbálom. egyébként én is 168 cm és 48 kg körül vagyok:)
2012. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!