Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165cm és 88-89kg vagyok....

165cm és 88-89kg vagyok. Itthon folyamatosan mozgom (taposógépezek, biciklizek és más egyéb gyakorlatokat végzek amit az nterneten láttam) nagyon kevesett eszem és még sem fogyok. Mit tegyek h lemennyen pár kiló?

Figyelt kérdés
Fogyás, súly

2012. júl. 16. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1. "lemenjen" és nem "lemennyen"

2. ne keveset egyél, hanem arra figyelj oda, hogy MIKET eszel, és MIKOR eszel

3. internetről ellesett gyakorlatok helyett (vagy inkább mellett) járj el kirándulni, nagyokat sétálni, úszni...

2012. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Menj el a háziorvosodhoz és kérj beutalót vérvételre! Vizsgáljanak ki alaposan, hogy nincs-e egészségügyi oka annak, hogy nem fogysz!


2. Ha nem találnak semmit, biztos hogy rosszul csinálod.


A fogyás szimpla matek.

Ha megfelelő a kalóriadeficit, fogysz,

ha többet viszel be, hízol.


Hogy neked mennyi kell, azt itt kiszámolhatod:

[link]

2012. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is nem koplalni kéne, hanem egészséges étrendet felállítani és követni, eljárni egy retkes konditerembe és követni egy edzéstervet és nem sírni, hogy "nem akarok izmos lenni" valamint felállítani egy reális célt. Annyira reálisat amennyire elhivatottnak érzed magad. Mondhatom neked, hogy csináld amit mondok és akkor pontosan 238 nap múlva 55 kilót fog mutatni a mérleg, hogyha megunod két hét után, mert most akarod az eredményt.
2012. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2


Arról nem is beszélve, hogy a "nagyon keveset eszem" nem mértékegység.


Mi az a nagyon kevés?

Lehet, hogy ami neked nagyon kevés, az valójában borzasztó adag.

2012. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!