Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene a fogyókúrámba...

Valaki segítene a fogyókúrámban? A többi lent

Figyelt kérdés

1 hete kezdtem el a fogyókúrát,de sajnos rosszl,mert koplalok,csak ebédelek nagyon keveset és vacsizom 1 almát vagy egy joghurtot vagy nem is vacsizom :S

18/L

163cm/103kg



2012. júl. 17. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
nem baj az, ha kicsit koplalsz ilyen súlyfeleslegnél. de 1 hétnél tovább ne csináld. csak szűkítsd kicsit a gyomrod, majd egyél kevesebbet és egészségeset, és szokj hozzá a napi adagokhoz, és ne nagyon lépd túl, mert 2 nap alatt kitágulhat a gyomrod, és ismét az elején vagy. mellesleg ha tudsz, akkor illessz be egy kis mozgást is. 1 hónap alatt látszódni fog az eredménye nem kicsit ;)
2012. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tisztában vagy vele, hogy ez így rossz, miért így csinálod? Ennek így semmi értelme. Ha bírod a koplalást, fogsz fogyni. Egy idő után viszont nem fogod bírni az éhséget és falási rohamok fognak rád jönni, míg végül egyfolytában csak enni fogsz és a dupláját hízod vissza annak, amit nagy keservesen leéheztél magadról. Honnan tudom ilyen pontosan? Onnan, hogy 18 évesen nekem is elszállt az agyam és éhezni kezdtem. 3 hónap alatt 100 kg-ról 70-re fogytam. Utána jöttek a falási rohamok. Éhezések követték a falási rohamokat - így éltem 3 évig és jojóztam 10 kg-t fel-le. Utána már nem bírtam az éhezést és csak ettem, ettem és ettem. 130 kg-ra híztam.


Ne tolj ki magaddal. Egyszer kell lefogynod, egyszer kell csak végig csinálnod. Ha ÉSSZEL teszed, utána azt az életet élheted, amelyikről most csak álmodozol. Mozogj és étkezz normálisan.

Találd meg azt a sportot, amelyiket élvezed. Ússz, fuss, aerobickozz, kick-boxolj, zumbázz, bringázz, pilates-ezz, görkorizz vagy bármi olyat csinálj, ami tetszik. Tornázhatsz otthon DVD-re is (Jillian Michaels, Bob Harper, Ellen Barrett, Rubint Réka, stb.), ha nem szeretnéd, hogy mások is lássanak. Ha szereted a társaságot és éppen az motivál, hogy többen vagytok, akkor járj közösségbe sportolni.


Az ételtől pedig ne félj. Nem ellenség, amit távolról kell kerülni. Reggelizz! Egyél teljes kiőrlésű kenyeret/ tojást/gyümölcsöt/cukrozatlan müzlit/zöldséget. Ebédelj! Egyél rendes ebédet - levest, főételt. Mennyit? Fele annyit, amennyit a fogyókúra előtt szoktál. Uzsonnára egyél gyümölcsöt/joghurtot/dióféléket/magvakat. Vacsorára pedig valami könnyű zöldség salátát öntet nélkül/sajtot/túrót/sonkát.


A fogyókúra alatt kerüld az édességeket, krumplit, tésztát, péksüteményeket, cukrot. Miután elérted a célodat, egyszer-egyszer "bűnözhetsz", alkalmanként ehetsz gyorskaját, sültkrumplit, édességet, bármit.


Ne várj azonnali eredményt. Nem 2 hónap alatt híztál meg, így lemenni sem 2 hónap alatt fog.


Ahogy már írtam, egyszer kell csak rendesen végig csinálni. Ésszel tedd! Sok sikert!

2012. júl. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nem jól fejeztem ki magam,azt akartam írni,hogy koplaltam,mert mondták,hogy ez így nem lesz jó :) mostmár úgy csinálom,hogy napi 1300kalóriabevitel,de nem egézségtelen kajákból és napi 1000-1500-at mozgok le,de a szervezet alapból is éget valamennyi zsírt :) szeretnék nagyon lefogyni :) ti fogyókúráztok? vagy volt már sikeres fogyókúrátok? a második kommentelő írta,hogy 130 kiló volt mostanra lement? kell a motiváció :) Ja és Norbi ducitréningezek,ugróiskola,ugrókötél meg mikor mi :)
2012. júl. 18. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!