Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha azt...

Mit gondoltok arról, ha azt mondom nagyon is hajlamosak vagyunk lebecsülni az elfogyasztott étel energiaértékét?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem becsülöm le, több mint féléve nem ettem meg olyan ételt, amiről nem tudom tizedpontosságra, hogy hány kalória, pedig én nem fogyókúrázom. Nincs mit ezen lebecsülni, ezek konkrét számadatok. Reggel fel kell kelni, és összeállítani, hogy az nap mit eszünk, és számolni, számolni.

Nincs mit ezen alábecsülni.

2012. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó! Viszont gondolom, ez nem úgy volt azelött. Mennyit fogytál igy?
2012. júl. 17. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem figyeltem oda az ilyesmire, csak arra, hogy ne egyek többet, mint ameddig éhes vagyok.


Így fogytam több, mint 15 kilót.

2012. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 kilót kellett fogynom csak, az 2 hét volt, mivel annyi az egészséges. Ragaszkodom a kalória-ch-fehérje-zsír számláláshoz. De ha előre nem állítom összereggel az étrendem, akkor jönnek deformalitások, azaz pl 50 gramm zsíros napok, 23 helyett.
2012. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan erröl beszélek ... Ha az ember nem számitja ki, nem tudja pontosan és hajlamos alábecsülni.
2012. júl. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!